Automobilka BMW má za sebou skvělý rok!

Automobilový svět bývá ten pravý, do něhož se pánové velmi rádi ponořují. Bohužel se však nejedná o svět, ve kterém by mohli každý měsíc utrácet své peníze. Mnohdy se jedná právě jen o neustálé šetření a teprve po určitém období si mohou koupit daný vůz, na něhož si řádně našetřili. V té chvíli se stává vůz jakýmsi domácím mazlíčkem, který každá žena musí akceptovat. Muži se totiž o tohoto svého mazlíčka starají s naprostou pompou – leští je, denně je vysávají a umývají každou šmouhu či výkal ptáků. Jestliže se však vyskytnete v situaci, kdy si, dámy, myslíte, že jste poskočily na druhou pozici, je to pravda. Pánové mají zkrátka ve svých autech určitou úchylku.

Automobilky se navíc rok co rok vyskytují v obrovském konkurenčním boji. Předhánějí se na představování svých novinek v Ženevě, kde se jednoduše perou o to, kdo ukáže nejvíc ze svého zákoutí. Jedná se totiž o roční práci, kterou během několika hodin předvedou světu. Pánové si od té chvíle udělají jakousi představu o tom, na co budou daný rok šetřit. Díky nejnovějším kouskům z dílem nejrůznějších automobilek se nyní však nemohou rozhodnout, zda budou investovat do závodního auta nebo do rodinného vozu značky BMW.

BMW však nejspíš zvítězí jak kvůli ceně, tak kvůli prostoru. Zvítězí tedy zejména u rodin, které potřebují dostatečný prostor pro celou velkou rodinu. Obrovský prostor v kufru je velkou výhodou, protože dovolené jsou někdy náročné a mnohdy si bereme opravdu hodně zavazadel. Nyní navíc tato automobilka vychází s novým trendem na trh, a sice s modelem BMW kombi řady 5 Touring. Jedná se o kousek, který byl taktéž představen v Ženevě a nad kterým opravdu padala ústa směrem dolů.

Kapacita zavazadlového prostoru tohoto vozidla narostla totiž o skoro šest set litrů ve standardním režimu. Pokud byst se rozhodli jet pouze ve dvou a sklopili byste sedačky, prostor se navýší o sto litrů. Nová pětka má standardně elektrické otevírání pátých dveří, což jistě může být také určitou výhodou a důvodem, proč si koupit právě tento kousek. Navíc, pokud se rozhodnete trošku více investovat, můžete si za příplatek pořídit i kufr, který se otevře, když kopnete nohou pod zadní nárazník.

Autor příspěvku: Admin