Baret jako novinka na pultech všech obchodů

V poslední době se toho v módě děje hodně. Neustále se rozhodujeme, co si máme koupit na sebe, abychom byli styloví, ale styl neurčuje jenom móda, ale my samotní, a to díky kombinacím, které si oblékáme. Pakliže si na sebe neoblečeme něco, co je doslova hříchem, který nás dostane do módního pekla, máme pro danou kombinaci zelenou. Navíc pokud sledujeme alespoň trochu aktuální módní trendy, rozhodně nikdy nebudeme tak „out“, jak si možná o sobě myslíme.

Ostatně je všeobecně známo, pokud tedy módu trochu sledujete, že se vrací především trendy z minulosti, především z osmdesátých a devadesátých let. Nejčastěji se tak setkáváte se zvonovými kalhotami, batikovanými triky, džínovými bundami a nestárnoucími Converse botami, které rozhodně nikdy neomrzí, ať už budou na trhu sto či dvě stě let.

V poslední době krom minulých hitů se setkáváme i s inspirací z Francie. Takové francouzské kousky jsou opravdu žádané, protože o francouzských ženách se mluví, že jsou nejhezčí ženy planety. Takové Francouzsky v sobě nesou především sebevědomí, proto se není čemu divit, že když s francouzskou módou, která většinou udává světový styl, stanou naprosto neodolatelné. Co však z francouzského stylu můžete mít nyní i vy ve svém šatníku?

Nebojte se baretu

Klobouky a i jiné pokrývky hlavy se staly v poslední době opravdu populární a na ulici je potkáme snad na každé hlavě nejen ženy, ale také muže. Mimo klobouku a kšiltovky si však můžete pořídit i něco jiného, a to konkrétně baret. Nevolte ho však v klasické černé nebo bílé barvě, ale zkuste to s trochu pestřejšími odstíny. Červená nebo baby růžová je to pravé. Baret kombinujte s kostýmky nebo s formálním stylem, který v sobě nese úzké kalhoty, košile nebo úzké šaty či sukně.

Baret je však skvělý doplněk v jakékoli kombinaci, protože baret je skrytá Francie, jež udává styl!

Autor příspěvku: Admin