Čtyři děti, které jsou bohatší než mnozí lidé na světě

Mnozí lidé chtějí být úspěšní, ale často si to uvědomí až ve chvíli, kdy je pozdě na rozjetí nějakého velkého byznysu. Nejlepší je, když si to uvědomíme zavčasu, třeba jako děti. I když v dětství máme spíše jiné sny, najdou se mezi dětmi i ty, které se rozhodly rozjet velký byznys už v raném věku. Díky tomuto rozhodnutí se dnes řadí k nejbohatším dětem světa, mnozí z nich jsou dokonce bohatší a úspěšnější než mnozí dospělí jedinci. Víte, jaké děti se řadí k těm nejúspěšnějším a nejlépe vydělávajícím? 

Ryan 

O sedmiletém Ryanu jste možná slyšeli. Je to kluk, jehož příjmení se nezná díky tomu, že ho jeho rodiče z důvodu bezpečnosti tají. Tento sedmiletý kluk se však řadí k nejúspěšnějším a nebohatším dětem na světě. Na svém kanálu na Youtube má už osmnáct milionů odběratelů, zhlédnutí dosahují i dvou miliardy. Jeho kanál se jmenuje Ryan ToysReview a za jeden jediný rok mu vydělal skoro půl miliardy korun (dvaadvacet milionů dolarů). Loňský rok se tak zařadil k jeho nejúspěšnějším, jelikož vydělal opravdu nejvíce za svou celou kariéru.  

Cory Nieves 

Jaké dítě by nechtělo mít svůj vlastní sušenkový byznys! Cory Nieves se právě jedním takovým sušenkovým byznysem chlubí. Nejdříve však začal s prodejem horké čokolády v šesti letech, až později se dostal k prodeji sušenek. Jeho původním cílem bylo koupit mámě vůz. Dnes jeho firma (už patnáctiletého kluka) vydělává však víc než jen na auto.  

Ryan Kelly 

Když bylo Ryanu deset let, rozhodl se do světa přinést kvalitní pamlsky pro psy. Svůj nápad prezentoval se svou matkou v reality show, díky které získal ohromnou investici a mohl tak rozjet svůj vlastní byznys. Za čtyři roky zisk firmy vyrostl z 800 dolarů na šestimístnou sumu.  

Marsai Martinová 

Tato čtrnáctiletá dívka se stala nejmladší producentkou v hollywoodské historii. Za svou nejnovější komedii Little si odnesla honorář ve výši 200 tisíc dolarů! 

Autor příspěvku: Redakce