Dámy, co si obléknout na obchodní jednání? Máme tipy, inspirujte se

I ženy se mohou uchytit v podnikatelském světě, pokud budou mít tvrdé lokty, budou nekompromisní a také vytrvalé (ano, i ony si musí uvědomit, že trpělivost a vytrvalost růže přináší, nic se zkrátka nestane během jednoho jediného dne). V případě, že jdete na obchodní jednání, chcete určitě udělat dobrý první dojem. Je nutné se vyvarovat typickým přešlapům, jako jsou velké výstřihy příliš krátké sukně nebo nezakasané košile, které vypovídají jen o nedbalosti. Pojďme si proto říct, jaké kousky jsou povoleny a jak je případně můžete zkombinovat.  

Drtivá většina žen má cítění pro módu, styl a ví, co si mohou a nemohou obléknout na obchodní jednání. Ví, že pod bílou košili nepatří tmavé spodní prádlo nebo že se nevyplatí vzít si košili, která tak tak drží na knoflíčku přes prsa. I když existuje mnoho módních hříchů, které nedělají dobrý první dojem na obchodních jednáních, většina žen se jim vyhýbá. Mnohé si však nevědí rady, když tvoří svůj look. Přinášíme proto seznam oblíbených a vhodných kousků, také poradíme, jak je případně kombinovat. Nechte se tedy inspirovat.  

Pouzdrová sukně do pasu 

Dnes jsou velmi oblíbené sukně do pasu. Dámy podnikatelky vědí, že jsou stylové zejména pouzdrové sukně, které sahají délkově až ke kolenům. To je ideální délka, i když je nutné konstatovat, že se v těchto sukních ne zrovna dobře chodí.  

Jelikož se jedná o sukně delší, hodí se k nim boty na podpatku, které nebudou opticky zkracovat nohy. Stejně tak se k nim hodí vypasovaná sukně, kterou si vkusně zakasáte. Tento look je taková spása ve chvílích, kdy opravdu nevíte, co si vzít.  

Nebojte se klasických džínů 

Mnohé ženy se domnívají, že si nemohou na sebe obléknout džíny, ale to je samozřejmě omyl. I džíny mohou být vhodné, pokud jsou však bez děr a bez moderních úprav. K tomu košile, případně stylová kožešinová vesta nebo hezká halenka. Také k džínům perfektně padnou saka, která můžete doplnit o bižuterii. A na nohy elegantnější boty, jako jsou lodičky nebo mokasíny. 

Autor příspěvku: Redakce