Darujte partnerovi autodoplňky. Jaké ocení?

Muži jsou milovníky automobilů. To ostatně ví každá žena. Pokud tedy přemýšlíte nad tím, čím obdarovat svého partnera, neváhejte dlouho – investujte do autodoplňků, které nejen, že zkrášlí interiér či exteriér vozidla, ale také zabrání mnohým poškozením, k nimž může během jízdy nebo během parkování dojít. Autodoplňky mají opravdu i ochrannou funkci, dokážou předcházet konkrétně škrábancům, oděrkům a jiným podobným poškozením. Abyste však neinvestovali do něčeho, co pánové neocení, přinášíme vám tipy na autodoplňky, s nimiž u mužů zazáříte.

Jak již bylo zmíněno, pánové jsou milovníky automobilů a vždy se snaží o to, aby jejich čtyřkoloví miláčci byli co nejdéle ve skvělé kondici. K tomu přispívají i zmiňované autodoplňky, které mohou vozy v mnoha situacích ochránit. Podívejme se na nejlepší autodoplňky, které mohou buď vůz ochránit, nebo které dělají cestu ve voze komfortnější.

Znáte loketní opěrky?

Loketní opěrky bohužel nejsou součástí každého vozidla, ale rozhodně by součástí vozidla být měly. Loketní opěrky jsou v současné době součástí zejména moderních vozidel, ve starších typech je často nenajdeme. Jedná se ale o velmi praktický autodoplněk, který by měli mít ve voze zejména ti řidiči, kteří často cestují daleko. Na dlouhé cesty je to totiž ideální parťák, který z cesty dělá komfortnější záležitost. Navíc se dovnitř může dát celá řada osobních věcí.

Lišty zabrání poškrábání

Prahové lišty i lišty na nárazník ocení také každý majitel vozidla. Oboje lišty totiž mohou zabránit poškrábání nebo oděrkům. Zatímco prahové lišty chrání vůz zejména před námi samotnými (často podpatkem při výstupu nebo nástupu do auta odřeme trochu laku), lišty na nárazník se hodí mít na autě nejen při parkování na veřejných parkovištích, ale také za ně budeme rádi v době menších dopravních nehod.

Autor příspěvku: Admin