S Dollerem na vrchol podnikatelské hory

Podnikatelské vrcholu nedosáhne žádný podnikatel tehdy, pokud si nebude denně stanovovat své priority. Musí dbát na to, že denně je nutné stanovovat si své cíle, díky kterým dosáhnete svého velkého cíle rychleji. Každodenní úkoly vám pomůžou na této cestě, ale musíte být na sebe opravdu přísní, protože jinak jen stěží dosáhnete úspěchu. Pokud vám třeba děla problém stanovovat si denní úkoly, protože papírky ztrácíte nebo proto, že se vám jednoduše nechce zakládat si nějaký deník s potřebnými záležitostmi, měli byste zkusit inovativní diář zvaný Doller. Ten se v minulých měsících dotkl svého vlastního vrcholu a setrvává na něm. Díky inovacím, které přináší, vám nebude vadit to, jak je objemný. Nejedná se totiž o malý diář velikost zápisníčku, ale o diář velikosti knihy. Co v něm však najdete, vás naprosto dostane.

Nejdříve si zkuste stanovit své roční cíle. Na těch budete v celém Dolleru pracovat. Jelikož se jedná i o jakýsi kalendář, můžete s ním začít nyní nebo až za měsíc. Nemá stanovené dny, můžete tedy začít opravdu kdykoliv, je to pouze na vás. Po stanovení cílů si stanovte své měsíční cíle. Zkuste si říct, co potřebujete, co nepotřebujete, co musíte a nemusíte zlepšit, čeho byste daný měsíc chtěli dosáhnout. Jestliže si vyjmenujete tyto cíle, půjde se vám za nimi mnohem lépe a rychleji. Díky tomu, že máte přehledně uspořádané jak dny, tak týdny, dočkáte se opravdového úspěchu již velmi brzy.

Na konci každého měsíce vás čeká měsíční shrnutí. Uvažujte nad tím, nepřecházejte tyto stránky jen tak. Ohlédnutí za uplynulým měsícem je totiž opravdu dobré pro váš růst. Myslete na to, že byste se měli pochválit za úspěchy, kterých jste v daném měsíci dosáhli. Potrestejte se však za nesplněné cíle, protože právě díky nim jste nedosáhli tak úplně všeho, čeho jste chtěli dosáhnout.

Jestliže se dostanete do úskalí a nebudete vědět, jak dál, nakopne vás vždy motivační citát, jež najdete vždy na začátku každého měsíce.

Autor příspěvku: Admin