Hnědá barva jako barva léta. Jak a s čím ji nosit?

Přemýšlíte nad tím, že byste si do svého šatníku zakoupili nějaké skvělé kousky, které jsou specifické pro léto? Měli byste tedy vědět, že v současné době to v módě hraje všemi barvami. Duhová mánie zasáhla módní svět a zaplavila všechny obchody s oblečením. Pokud ale nepatříte k ženám, které by milovaly barevnost a pestrost, pokud upřednostňujete nadčasovou eleganci spočívající v krásných, jemných a neutrálních barvách, doporučujeme vám pořídit si do šatníku velké množství hnědé barvy, protože ta bude populární nejen během léta, ale také na podzim.

O hnědé barvě se toho povídá tolik. Mnozí tvrdí, že je to nudná barva, která nesluší kdekomu. Jiní jsou toho názoru, že se jedná o nadčasovou eleganci, kterou by měl ve svém šatníku mít každý. Jestli se pro hnědou barvu rozhodnete, poradíme vám, jaké hnědé kousky si koupit a s čím je vlastně kombinovat.

Hnědé boty, pásky, kabelky

Dalo by se říct, že hnědá barva dominuje na všech módních doplňcích. Nejlépe uděláte, když si pořídíte hnědé boty, a to konkrétně hnědé nazouváky, které jsou naprosto jednoduché svým tvarem. Nešlápnete vedle ani s hnědými kabelkami. Nejlíp ale uděláte, když si koupíte hnědé nazouváky a doladíte je o slaměnou kabelku, protože právě slaměná móda také ovládla módní svět.

Nesmíme zapomenout na hnědý pásek, který vkusně zdobí všechno, co si obléknete. Nezáleží na tom, jestli si obléknete romantické bílé šaty nebo vkusné džíny. Hnědý pásek je vždy dobrou volbou.

Hnědá barva a s čím ji kombinovat

Jelikož to na trhu hraje všemi barvami, možná oceníte vědět, jaké barvy s hnědou barvou kombinovat. Přece jenom hnědá barva je dech beroucí, ale dokáže být i velice nevkusná, pokud ji zkombinujete s něčím, co se k ní nehodí. Doporučujeme zejména kombinaci s bílými modely, stejně tak doporučujeme kombinaci s hořčicově žlutou barvičkou, která je opravdu velmi, velmi vkusná.

Pozor si dejte na kombinaci se zelenou nebo s královsky modrou. Ne vždy se odstín hnědé barvy hodí ke zmiňovaným tónům barev.

Autor příspěvku: Redakce