Jak budou vypadat vozy McLarenu v roce 2025?

Jak to bude vypadat v automobilovém světě za několik let? Bude všechno stejné nebo náš svět ovládnou autonomní nebo rovnou létající vozy? Každá automobilka má své plány na několik let už stanovené, ovšem jen málokterá automobilka se rozhodla své plány ukázat světu. Například automobilky McLaren se rozhodla odhalit své plány a řekla, co můžou lidé od automobilky očekávat za několik let, konkrétně za sedm let.

Automobilku McLaren nemusíme představovat. Jedná se o britského výrobce především sportovních automobilů, který se už několik let drží na žebříčku nejoblíbenějších automobilek světa. Jelikož se jedná o tak populární automobilku, proč nenalákat své stálé i potencionální zákazníky na novinky, které budou v nabídce firmy v blízké budoucnosti?

Co čeká automobilku v roce 2025

Pokud bychom měli zmínit, co automobilka plánuje do sedmi let provést, zůstali bychom na jednom slově, a sice na slově “hybridní”. Podle plánů automobilky se všechny modely mají stát hybridními vozy. Zatímco během sedmi let se budou i současné vozy upravovat do hybridní podoby, nové vozy už budou automaticky speciálně upravené do hybridní podoby tak, aby v roce 2025 byla nabídka čistě o hybridních vozech.

Plány automobilky byly odhaleny během nedávného festivalu, který se konal v britském Goodwoodu.

Další plány automobilky

Samozřejmě to, že se stane automobilka zcela hybridní, není to jediné, co ohlásila na zajímavém festivalu. Kromě toho byly vyřčeny plány, že automobilka chce do jednoho roku prodat ročně až šest tisíc automobilů, což je opravdu obrovské množství vozů. Rozšířit by se měla zejména do Ruska, ale také do Indie a případně i do východní Evropy.

V současné době má automobilka zastoupení ve třiceti různých světových zemí a do roku 2025 chce nabízet zhruba osmnáct různých modelů (včetně limitovaných edicí a derivátů).

Autor příspěvku: Redakce