Jak se obléknout na letní festival

Léto se nese ve znamení festivalů, to ví zkrátka každý. Každý den se v mnoha městech České republiky konají fantastické, nejen hudební, festivaly, kterých je třeba být součástí. Pokud jste na vážkách jenom z toho důvodu, že nevíte, co si na sebe obléknout, poradíme vám.

Většinou ženy samy se sebou svádí zajímavé boje. Právě ony chtějí vypadat stále fantasticky, proto na sebe neobléknou cokoli, na co první narazí v šatníku. Pokud také patříte k ženám, které svádí neustálé boje a které nevědí, co na sebe, doporučujeme se nechat inspirovat. Přinášíme vám několik tipů na to, jak se obléknout na parádní letní festival, díky němuž si léto užijete se vší parádou.

1) Pohodlnost na prvním místě

Letní festivaly nejsou akce, na kterých vyniká elegance. Nesahejte tedy po elegantních šatech ani botách na podpatku, zkrátka se musíte cítit pohodlně, protože jinak si festival neužijete tak, jak myslíte. Doporučujeme tedy v době hezkého počasí sáhnout po šortkách nebo po lacláčových šortkách, v době nehezkého počasí se nebojte sáhnout po džínách, které jsou vždy pohodlné a vždy se na ně můžete spolehnout.

2) Hlavně, ať vám není zima

Každý návštěvník festivalu musí počítat s tím, že se během večera ochladí. Nezapomeňte si tedy vzít nějaký svetřík nebo bundičku, případně si košili s dlouhým rukávem ovažte kolem pasu. To vypadá nejen stylově, ale taky se během nehezkého počasí pořádně zahřejete.

3) Bez podpatků, prosím

Jak jsme zmínili, pohodlnost nadevše. Mnohé ženy však mohou tvrdit, že i jejich boty jsou pohodlné, a to mají podpatek. Podpatky však nejsou to nejlepší, co na své nohy můžete obout. Raději volte něco zcela jiného, například tenisky, které se při blátivém, deštivém počasí nezaboří do rozmokvané hlíny.

4) Kabelka s dobrým zapínáním

Na festivalech se to hemží lupiči a kapsáři. Místo batohu, který na svých zádech nemáte stále pod kontrolou, volte raději kabelku s dobrým zapínáním, kterou si přetáhnete přes rameno a dáte před sebe. Jen tak budete mít své věci stále na očích a pod kontrolou.

Autor příspěvku: Redakce