Jaká bude nová Tesla?

Svět automobilů se v posledních letech opravdu šíleně mění. Neustále čteme o různých novinkách, které si můžeme zakoupit, neustále čteme o nových modelech, které už umí nejen samy řídit, ale taky i couvají či něco podobného. Možná se někdy i divíme, že už nečteme o létajících autech, které jsou určitě jen otázkou času a peněz. Nicméně třeba taková bude nová Tesla! Přece jenom kolem nového modelu automobilu značky Tesla se točí mnoho otázek. Neustále se o novém modelu spekuluje, lidé se na toto téma dohadují v hospodách. Naštěstí se už nyní ví, jaký tento model skutečně bude.

Tesla se řadí dnes k těm luxusnějším automobilkám, i když je to automobilka, která je až po krk zahrabaná v dluzích. Automobilka Tesla se charakterizuje automobily budoucnosti, každý movitý člověk toto „fáro“ musí rozhodně vlastnit.

Pokud si chcete automobil značky Tesla zakoupit, možná byste si mohli rezervovat už automobil, který byl aktuálně středem pozornosti. Bude to nový, extrémní pickup.

Tesla konečně potvrdila, že připravovaný vůz bude skutečně pickup

Aktuálně se v Tesle rozjíždí velkovýroba Tesly Modelu 3 – čekalo se jenom na potřebné akumulátory. Poté by se měly prodávat velké náklaďáky Tesla Semi a následně by do prodeje měly přijít i sportovní automobily Tesla Roadster. Teprve pak se můžeme těšit na výrobu nového pickupu.

O tomto pickupu už hodně víme – sám majitel společnosti Elon Musk se na sociální síti o novém vozu, který snad brzy vyjede z dílny značky Tesla, rozmluvil.

Jak bude nový pickup Tesla vypadat?

Podle všeho by se mělo jednat o pickup, který bude moct řídit i ten, kdo má klasický řidičský průkaz. Elon Musk se taky přislíbil, že se do výroby nový pickup dostane hned po výrobě Modelu Y. Konstrukci i celkový design vozu už má majitel společnosti v hlavě už údajně pět let, prý je schopen i zemřít, aby ho postavil.

Autor příspěvku: Redakce