Jaké motocykly se letos řadí k těm nejzajímavějším?

Motorky se stávají čím dál oblíbenější. Kupují si je nejen pánové, ale jejich kouzlu začínají podléhat i ženy. Pokud si chcete pořídit přítele na celý život, pokud toužíte po koníčku, který vás bude naplňovat a o který byste se mohli starat, doporučujeme motorky. A abyste měli výběr snadnější, přinášíme vám seznam těch nejzajímavějších motorek pro letošní rok.

Motorek je na trhu stále více a více, proto je těžké vybrat si jednu vyvolenou motorku, s níž ohromíte na míle daleko. Proto jsme se v tomto článku rozhodli vypsat vám ty nejzajímavější motorky, které na trhu už nyní jsou nebo které se objeví během plynoucího roku. Jaká motorka zvítězí u vás?

Motorka budoucnosti

Velkému zájmu se už nyní těší nová motorka Yamaha Niken, která vypadá jako motorka budoucnosti, motorka z vesmíru. Na prodej bude od léta letošního roku a je to to nejlepší, co si letos můžete pořídit. Jejich vzhled je dokonalý, ramena umožňují vychýlení až pětačtyřicet stupňů. Co se týče cen, motorka nepatří k těm nejlevnějším, ale na druhou stranu ani k těm nejdražším. Její cena bude kolem půl milionu korun.

Ani Kawasaki nebude pozadu

Už nyní je k dispozici originální motorka Kawasaki Z 900 RS, a to i její verze Cafe Racer, která má užší řídítka, menší kapotu a sedadlo. Ať už se rozhodnete koupit jednu nebo druhou variantu, nebudete litovat. Je to převtělená moderní technologie, která slibuje dech beroucí jízdu. Má upravený podvozek, antihopingovou spojku a monobloky s radiálními třmeny. Taková motorka vyjde na zhruba tři sta tisíc korun, tudíž je o něco levnější než předcházející model, který bude dostupný v létě letošního roku.

Zamilujte si československou klasiku

Pro milovníky klasických motorek máme dobrou zprávu. Ke konci loňského roku se rozjela výroba nového stroje, který se nápadně podobá československým motocyklům. Je jím Čezeta 506, která je už nyní k prodeji, která má silnou baterii a dobíjení prázdného akumulátoru trvá ani ne půl hodinky. Její cena se pohybuje kolem čtvrt milionu korun.

Autor příspěvku: Redakce