Jaké srazy veteránů navštívit v roce 2019?

V létě se nemusí jezdit jen za koupáním nebo na hory. Takový výlet totiž můžete spojit i s vášní pro veterány. Pokud budete dobře vybírat, tak bude možné cestu spojit s dalším turistickým cílem a spokojená bude celá rodina. Kam se tedy vydat? Rozhodli jsme se vám přemýšlení usnadnit tímto přehledem. Vytáhněte tedy kalendáře a poznačte si srazy veteránů.

Velorexy v Blansku

Legendární Hadraplány se sjedou dne 1. 9. 2019 v Blansku. Pokud tedy patříte k široké fanouškovské skupině Velorexů, tak byste si tuto akci měli tučně zvýraznit v kalendáři. Samozřejmě se nemusíte přijet pouze kochat. Pokud máte v garáži vlastní Velorex, tak se přijeďte se svou pýchou předvést.

Ploutvobraní 2019

Tato akce v Lužné ve Středočeském kraji uspokojí fanoušky české i americké automobilové historie. Veteráni všech druhů a velikostí se sejdou 14. 9. 2019 v areálu tamního muzea veteránů. Celá akce se tedy bude odehrávat pěkně v tematickém prostředí a v plánu je i projížďka veterány na tamní hrad Stekník. Tam se veterány na zbytek dne odstaví a budou zaparkovány v zámecké zahradě. Vidíte tu nádhernou příležitost? S rodinkou se vydáte pěkně na prohlídku muzea a zrovna ten den tam budou vystaveny nádherné historické kousky.

Podzimní MotorTechna

Dne 19. 10. 2019 započne jedna z největších výstav svého druhu v České republice. Vystavovat se nebudou jen historické automobily, ale bude zde také probíhat trh s náhradními díly a součástkami. Na výstavě o rozloze 1 730 metrů si budete moci prohlédnout obrovské množství veteránů a historických předmětů. Mimo krytou halu zde navíc najdete dalších 11 200 metrů výstavy na volné ploše. Zakoupit zde můžete třeba náhradní díly pro svého veterána nebo historickou literaturu. Nikdo se zájmem o historii odtud neodjede nespokojený.

Autor příspěvku: Admin