Jakou obuv na jaře užijete?

Jaro se blíží pomalými, ale jistými kroky. Je načase se na toto roční období připravit. Sice venku ještě sem tam sněží, ale teploty nám říkají, že k nám přichází jaro. Je třeba, abychom nejen přichystali zahradu na další roční období, ale taky bychom měli přichystat na další roční období náš šatník. Je třeba schovat typicky zimní věci, k nimž se řadí šály, bundy a kabáty a samozřejmě zimní obuv, a měli bychom vytáhnout spíš to, co se hodí pro přicházející roční období. Co třeba začít u bot?

Boty jsou základem každého outfitu. Bohužel to není zrovna levná záležitost, proto si boty nekupujeme vždy, když jdeme nakupovat. Nicméně bez bot bychom nemohli vyjít z domu. Přes zimu jsme si oblíbili válenky nebo sněhule, taky jsme hodně nosili farmářky, ale co unosíme během jara?

Přinášíme vám ve zkratce obuv, kterou během jara nesmíte postrádat. Jedná se o boty, které unosíte takřka za jakéhokoliv počasí.

Jsou libo polobotky?

Jaro je období, které je jako dělané pro nošení polobotek. Polobotky si oblíbily hlavně ženy, které se je naučily nosit hlavně k nyní velice populárním společenským kalhotám. Taky je začaly nosit k cigaretově úzkým kalhotám, které jsou taky velice populární. Polobotky nekombinujte s běžnými džíny, ale kombinace se šaty je povolena.

Co se týče barvy polobotek, opět sázejte na metalově stříbrnou, na zlatou nebo na měděnou barvu.

Platforma frčí!

Nejlépe uděláte, jestliže si zakoupíte polobotky na platformě. Sice je to doplněk boty, na kterém ne každý umí chodit, ale je to skutečně součást každé stylové boty. Platformy se už sice nenosí u lodiček, ale nosí se zase u sandálů nebo u již zmiňovaných polobotek.

Co se týče tvaru polobotek, nebojte se klasických šněrovacích, ale neopovrhujte ani skvělými mokasíny, které dneska najdete v mnoha zajímavých tvarech a barvách.

Autor příspěvku: Redakce