Jaký střih šatů je aktuálně in?

Módu milují především ženy, proto i tento článek je určený jen jim. Dozví se v něm totiž, jaké střihy šatů jsou aktuálně in. Ženy, které módní svět sledují, už to jistě vědí, protože takové šaty už dávno mají ve svém šatníku. A ženy, které o tomto kousku zatím neměly ani tušení, si pro něj rychle půjdou do nejbližšího obchodu. V současné době šaty, které budeme popisovat, najdete vážně v každém obchodě s oblečením, je to totiž módní hit, který se bude nosit nejen na jaře, ale samozřejmě i v létě.

Pokud sledujete módu, moc dobře víte, že se vrací takzvané retro kousky. Kromě slavných zvonových kalhot, které proslavil hlavně nestárnoucí filmový snímek „Horečka sobotní noci“ se tak můžete radovat (nebo plakat) z přicházejících ledvinek a volánků. Mimochodem, volánky budou právě to, co se letos na šatech bude in.

Nejen volánky, ale i nadýchané rukávy

Je třeba říct, že stylové šaty nebudou jenom plné volánků, ale budou mít i nadýchané rukávy. Určitě jste si šatů, které takové nadýchané rukávy mají, už stihli všimnout. Na jiném kousku oblečení by se nám nadýchané rukávy vážně nelíbily, ale na šatech je to, panečku, nádhera! Zamilujte si je i vy na první pohled.

Nicméně stylové šaty nebudou jenom plné nadýchaných rukávů či volánků, ale taky se na nich objeví květiny. Květinový vzor je vzor, který je dneska velice populární, což musíte uznat. Objevuje se na každém kousku oblečení, dokonce i na botách či na módních doplňcích.

Jaký střih šatů bude in?

Nyní však přejděme k samotnému střihu šatů. Pokud máte v šatníku šaty, které obepínají postavu, je čas je vyhodit ven či je prodat. Do módy se totiž dostaly šaty, které naprosto lichotí postavě, tedy, jinými slovy, které nijak nezvýrazňují žádné naše křivky, tudíž ani nepodtrhují naše nedokonalosti. Jedná se o šaty, které jsou střižené rovně.

Šaty rovného střihu najdete, jak jsme zmínili na začátku, skutečně na každém rohu. Jenom si musíte vybrat ty pravé, vyvolené.

Autor příspěvku: Redakce