Kde sehnat kvalitní výbavu na motorku?

Každý motorkář ví, že koupí motorky to jenom začíná. Motorka je tou nejdražší a největší položkou na nákupním seznamu, taky je to nejnáročnější položka, protože motorek je na trhu skutečně hodně. V současné době jsou nejoblíbenější motorky Yamaha, čemuž se nemůžeme divit, jelikož je to kvalita sama. Kromě motorky je nutné koupit mnoho dalšího. Co a kde všechno koupit? To vám samozřejmě prozradíme.

Chrániče a oblečení je základ vybavení na motorku

Žádný motorkář by na silnou motorku neměl nasednout v ničem jiném než v moto oblečení. Jedná se taky o poměrně drahou položku, ale není ani zdaleka tak drahá jako samotná motorka. Cena se liší v závislosti na tom, jakému typu oblečení dáte přednost. Je jenom na vás, jestli se rozhodnete pro textilní oblečení nebo pro kožené oblečení. Každé oblečení má své plusy a mínusy, na které je nutné se ohlížet, ať v budoucnu nejste zklamaní. Ještě si lze vybírat z kombinézy nebo z klasické bundy na motorku a moto kalhot. Otázkou je, co vám bude pohodlnější a co pro vás bude praktičtější.

Co se týče chráničů, ty jsou také základem vybavení každého motorkáře. V současné době jsou chrániče nutností, je třeba myslet na své zdraví. Nejdůležitější je přilba, která ochrání hlavu, ale dále jsou důležité i chrániče páteře, ramen či ledvinový pás (jinými slovy chránič ledvin).

Kde všechno koupím na jednom místě?

Bohužel ne každý prodejce prodává všechno potřebné na motorku na jednom místě. Někteří se zaměřují jenom na oblečení, jiní se specializují jenom na chrániče či motorky. Výjimkou je však firma Motopark, což je autorizovaný prodejce značky Yamaha v Moravskoslezském kraji. V nabídce najdete nejen motorky, ale taky oblečení či chrániče a další příslušenství, které s motorkou úzce souvisí. Zde tedy najdete vše, co potřebujete. Firma má nejen svou kamennou prodejnu, ale taky svůj vlastní e-shop, kde mohou nakupovat především ti, kteří mají kamennou prodejnu daleko.

Autor příspěvku: Redakce