Mašle, krajky a 3D kytky. I takové jsou prvky na svatebních šatech

Máte svatbu letos nebo příští rok? V tom případě se jistě zajímáte o to, jaké jsou aktuální svatební trendy. Každá nevěsta chce být tou nejkrásnější, chce se vrýt do paměti nejen všem hostům, ale především ženichovi, který na ní musí oči nechat. V současné době jsou svatební trendy poměrně žhavé téma, protože se nedávno pořádaly mnohé přehlídky, na kterých jste mohli vidět, co vlastně bude a co nebude in. Pojďme se podívat především na to, co in jednoznačně bude.

Jak jsme zmínili, každá nevěsta chce být tou nejkrásnější. Jenom málokterá nevěsta se spokojí s průměrnou visáží. Jestli chcete být nevěstou, kterou bude každý obdivovat a která se vryje do paměti mnohým lidem, nechte se inspirovat vypsanými trendy, které z vás udělají tu nejkrásnější nevěstu pod širým nebem.

Mašle podtrhují ženskost

Na mnohých svatebních přehlídkách jsme si mohli všimnout, že se do svatebního světa dostaly mašle. Mašle jsou skutečně víc jak elegantní, podtrhují ženskost a hlavně upozorňují na nevinnost nevěsty, které chce každá nevěsta docílit.

Šaty bývají většinou na šatech vzadu a jsou nedílným dekorativním prvkem letošních modelů.

3D kvítečky pro každou nevinnou nevěstu

Jestli chodíte často nakupovat, určitě jste zaregistrovali, že se do módy dostaly květiny. Tento vzor se stal více než populárním, nyní jsou květinami osázené nejen džíny a boty, ale i šaty nebo topy. A taky svatební šaty, abychom nezapomněli.

Na svatebních šatech se však kvítky nachází jenom v minimálním množství. Vypadá to, jako kdyby zasněžily nevěstu. Jsou to drobné, plastické 3D kvítky, které nejsou nijak výrazné, přesto na svatebních šatech jsou dostatečně viditelné.

Kvítky jsou většinou našity na šaty, které mají síťovaná nebo šifonová místa, která odhalují i to, co vidět jít nemá. Kvítky však choulostivé partie skrývají.

Autor příspěvku: Redakce