Mladí podnikatelé a jejich módní hříchy, kterých se dopouští

Do podnikatelského světa se stále více a více ženou mladí podnikatelé, kteří chtějí svět podnikání dobýt. Jejich vize a cíle jsou však tak velké, že se pomalu stávají až nereálnými – nebo jsou tedy reálné, ale mladí podnikatelé je chtějí realizovat v tak krátkém čase, že se z vizí a cílů stávají jen nereálnosti. Mladí podnikatelé si bohužel neuvědomují, že k podnikání je potřeba vytrvalost a trpělivost, které ostatně růže přináší. Stejně tak si mnozí mladí podnikatelé neuvědomují, že na prvním dojmu velmi záleží a je nutné ho vykouzlit. Na tom se ostatně podílí to, co podnikatelé nosí, bohužel často chybují. Víte, jakých módních hříchů se dopouští mladí podnikatelé? 

Módních hříchů není moc, přesto jsou viditelné a výrazně kazí dobrý první dojem. Pokud chcete, aby vám schůzka vyšla nebo abyste navázali spolupráci, o kterou dlouhodobě usilujete, doporučujeme si dát pozor na to, co nosíte nebo jak celkově vypadáte. I maličkosti mohou o vás leccos prozradit.  

Nezakasaná košile 

Zejména pánové mají ten problém, že košile nezakasávají. Bohužel často to vypadá ledabyle, ještě pokud si vyrhnou rukávy až k loktům. Nezakasaná košile jako taková nevypadá hezky, svědčí spíše o nedbalosti a netrvání na detailech. I taková drobnost, jako je právě nezakasaná košile, může rapidně zkazit první dojem. 

Trčící spodní prádlo 

Opět se to týká zejména mužů, kteří si myslí, že trčící boxerky jsou sexy. Trčící spodní prádlo však opět budí špatný dojem, není to vkusné a řadu lidí to pohoršuje. Dejte si proto dobrý pozor na to, aby nešlo vidět to, co vidět jít nemá.  

Kruhy od potu 

I když si myslíte, že kruhy od potu nespadají do módních hříchů, není to tak. Kruhům od potu pod pažemi i na zádech lze předcházet, pokud si pod košili dáte tělové tričko či tričko stejné barvy, jakou má košile. Je to trik, který se dnes nebojí využívat nejeden muž.  

Autor příspěvku: Redakce