Módní doplňky, bez kterých nemůžete existovat

Řadíte se do skupiny nákupních maniaček? V tom případě jistě víte, co se aktuálně nosí. Pokud se však do skupiny nákupních maniaček neřadíte, je načase se s těmi nejaktuálnějšími trendy seznámit, abyste oslnili na každém kroku. Letos se stoprocentně potvrdilo to, že se vrací retro styl. V nedávných letech jsme byli svědky toho, jak se jednotlivé kousky dostávaly na pulty obchodů. Retro kousky však plnily obchody jenom v minimálním množství, a tak je nikdo neregistroval. Letos se však do světa módy snesla hotová vlna retro kousků, které najednou oslnily celý módní svět.

Pokud si vzpomínáte na módu sedmdesátých a osmdesátých let, jistě si vybavíte i kousky, které se tehdy nosily. Jestli si na tuto dobu vzpomínáte jenom matně, je načase zavítat do obchodu a spadnout do světa nostalgie. Mezi obrovským množstvím retro oblečení se najdou i skvělé doplňky, kterými je nutné oživit vaši stávající sbírku.

Šátky do vlasů jako za starých časů

Kdo by to byl tušil, že se opět vrátí šátky, které se vážou do vlasů. V současné době je nosí skutečně každá žena. Je nutné poznamenat, že šátky sluší každému typu ženy. Nezáleží na tom, jestli máte vlasy krátké, dlouhé nebo žádné, šátky vám stoprocentně budou slušet.

Když šátky nejdou uvázat

Pokud vám šátky nejdou uvázat, znamená to, že je načase přejít k čelenkám. Právě ty se dnes prodávají v podobě šátků, akorát se nemusí zavazovat, což ocení především ženy, které spěchají do práce nebo na schůzku.

Průhledné brýle

Milujete Harryho Pottera? V tom případě si musíte pořídit i brýle, které nosil. Nemusíte v nich mít dioptrie, stačí, když je budete mít na očích.

Masivní kamenné náušnice

Doba masivních náušnic ještě zdaleka neskončila. Dokonce lze říct, že teprve začala. Do módy přišly zejména masivní, kamenné náušnice, které div neutrhnou ženě ucho.

Už je máte taky?

Autor příspěvku: Redakce