Módní trendy v oblečení 2017 jaro – léto

K létu patří velké klobouky, sluneční brýle, módní plavky a šaty. Chcete být trendy? Rozmanitosti a barevnosti se letos meze nekladou. Vládne boho styl, ethno a safari.

Trend №1 | krajky, volánky, volánky

Co by mohlo být více ženské než šaty z tenké, transparentní krajky.  V roce 2017, zůstávají nadále v módě průsvitné krajkové šaty s límečkem, volánky a různými ozdůbkami. Fendi, Francesco Scognamiglio, Philosophy di Lorenzo Serafini – to je jen několik málo značek, kde můžete hledat inspiraci u nádherných šatů pro jaro a léto.

Trend №2 | všudypřítomný proužek

Hlavním módním trendem pro rok 2017 je proužek. Je přítomen v téměř každé kolekci dámského oblečení, která bylav loni představena naFashionWeek v Miláně 2016 – 2017. Kalhoty, šaty, halenky, šaty, kabelky, boty … to vše lemované barevnými pruhy, plné zářivých barev přitahují velkou pozornost. Takže pokud si chcete koupit skutečný módní obleček, tak si pořiďte něco pěkného s proužkem. Jak spojit „pruhovanou“ módu v roce 2017 s dalšími věcmi předvedli ve svých kolekcích Balmain, Fendi, Max Mara, Sportmax, UmaWang, ElisabettaFranchi, Salvatore Ferragamo.

Trend №3 | stylová geometrie

Spolu s pruhy a vlnou, je letos ohromně populární trendy oblečení, které lze nazvat – geometrický tisk. Diamanty, čtverce, kruhy, trojúhelníky a všechny vzory se nosí, jak je patrné u známých značek jako Emporio Armani, Iceberg, Prada, Sportmax a Emilio Pucci.

Trend №4 | šumivé zlato, stříbro a bronz

Novým trendem v oděvním jarním období – léto 2017 je využívání pokovené tkaniny, z které se šijí módní šaty, saka, halenky, topy, kalhoty a sukně. Jen si představte, jak působivé jsou šaty vyrobené z těchto textilií, ve chvíli, kdy se zalesknou v letním slunci. A pokud se vám nelíbí přitahovat příliš pozornost, pak si vyberte oblečení se zlatou výšivkou. To také vypadá velmi stylově a krásně.

Trend №5 | elegantní klasika

Pokud pracujete v kanceláři, kde je nutné nosit předepsané „obchodní“ oblečení, nejnovější módní trend v roce 2017 je přesně takový. Nosí se kostýmky s kalhotami.  Můžete bez obav zvolit klasický oblek nebo s širokými kalhoty volného střihu ve světlé barvě zdobené krásnou výšivkou. Příklady, viz. oděvní značky Giorgio Armani, Chanel, Gucci, Versace čiAquilanoRimondi.

Autor příspěvku: Redakce