MUST HAVE – tyto lodičky si získaly módní svět

Každá žena se bojí okamžiku, kdy zemře. Jejich manžel se totiž určitě rozhodne prodat všechny boty, které si za svůj život stihly nakoupit. Bojí se však ne přímo tohoto prodeje, ale toho, že boty prodají za tolik, za kolik řekly, že je koupily. Každá žena totiž vždy lže svému manželovi, když přijde domů z obchodu a v rukou nese dvě krabice od bot. Vždy se pro uspokojení manžela a kvůli tomu, aby nevznikla hádka, řekne mnohem nižší cifra, než za kterou se skutečně boty koupily.

I přes tento strach však dokážou ženy nakupovat stále dokola skoro ty samé boty, které už ve svém botníku mají. Někdy ale natrefí na takový nový kousek, který sehnaly náhodou a ještě ho nemají na svém domácím skladě. Nyní se taková situace mohla stát tehdy, kdy žena našla unikátní lodičky, jež si v poslední době podmanily celý módní svět. Jedná se o unikátní lodičky, které nejsou klasického tvaru. Vyplněnou mají pouze špičatou špičku, pata je však jen na gumu či je podobě řešena. Tyto lodičky zaručují trochu větší pohodlí a hlavně vzdušnost, proto stojí za koupi.

Elegantnosti není o nic méně, než u běžných lodiček

Pokud si myslíte, že takové lodičky už nespadají do formálního stylu, protože jsou zkrátka trochu jinak provedené, není tomu tak. Lodičky jsou obecně vždy elegantní, ať už je najdete v jakémkoli provedení. Tento typ lodiček je vhodný zejména pro horké letní dny, abyste svou nohu zachránily před běžným pocením, jak je tomu během léta zvykem.

Lodičky se běžně kombinují k šatům, ostatně nyní je kombinujte spíše k džínům, protože přesně tato kombinace si také jakýmsi podezřele rychlým způsobem podmaňuje módní svět. Lodičky s holými patami se hodí k džínům ještě trochu více, než ty klasické lodičky. Jsou trošku ležérnější, což jistě ocení ti, kteří milují pohodlnost a chtějí, aby komfort byl v oblečení na prvním místě.

Autor příspěvku: Admin