Nejbizarnější mobilní aplikace, které se dnes běžně používají

Pokud nahlédnete do mobilního telefonu jakémukoli člověku, zjistíte, že ten člověk žije opravdu zejména jen díky mobilním aplikacím. Dnes se totiž mobilní aplikace používají opravdu na všechno. Skrze ně nakupujeme potraviny, také skrze ně si čistíme zuby a nesmíme zapomenout na fakt, že se skrze mobilní aplikace dokonce i seznamujeme. V současné době však drtivá většina lidí chce na mobilních aplikacích zbohatnout. Chtějí vymyslet něco, co tu ještě není, a chtějí následně svůj plán prodat do světa. Jenže mobilní aplikace jako takové nejsou synonymum snadného zbohatnutí. Dnes totiž existují mobilní aplikace opravdu na všechno. Vybrali jsme pro vás několik bizarních mobilních aplikací, které se dnes běžně používají.  

Seznamka pro dobytek 

Už jste slyšeli o mobilní aplikaci Tudder? Jedná se o mobilní aplikaci, která je zatím dostupná jen na telefonech společnosti Apple, a to díky operačnímu systému iOS. Jedná se se ve zkratce o seznamku pro krávy a býky, tedy obecně pro dobytek. Majitelé býků a krav svůj dobytek přihlásí vytvoří profil, na kterém je zdravotní stav dobytka, jeho věk a to, jestli pochází například z ekofarmy nebo jestli se jedná o čistokrevného jedince. Tímto způsobem se v Británii obchoduje s dobytkem, podle odborníků aplikace šetří farmářům čas, kteří tak najednou nemusí se svým dobytkem nikam jezdit, aby ho nabídli.  

Aplikace na zkažená vajíčka 

Už jste slyšeli o mobilní aplikaci, která by upozorňovala na to, že vejce pochází z postiženého chovu nebo že je například zkažené? Takovou aplikací je aplikace Barcoo, která zabraňuje tomu, abyste zkonzumovali vajíčka z postiženého chovu.  

Existuje však ještě aplikace, která vám sdělí, které vajíčko byste měli sníst dříve než ostatní, jelikož má tendenci se zkazit.  

Člověku opravdu někdy nejde na rozum to, co jsou lidé schopni vymyslet a zrealizovat.  

Autor příspěvku: Redakce