Nové provedení taxi – seznamte se s taxi kostkou

Taxi služby jsou opravdu oblíbené služby, které dnes a denně využívá mnoho lidí. Není to však jenom odvoz ze zábavy, ale je to také jistota, že se dostaneme včas do práce nebo domů. V poslední době je ve výrobě taxíků mnoho zajímavých poznatků. Jedná se o řadu inovací, které budou během brzké doby uvedeny do chodu. Například v Londýně se nyní začnete stýkat s černými novými taxíky, které budou poháněné elektřinou. Tato inovace si slibuje hlavně to, že bude šetrnější k životnímu prostředí.

Mimo to se však dočkáte změn i ve Frankfurtu, kde začnou jezdit taxíky ne v ledajaké podobě, ale v podobě kostek. Pokud pojedete na podzim do autosalonu ve Frankfurtu, pak se s takovým vozem setkáte hned u vchodu. Jedná se o nový autonomní taxík značky Continental a právě zde bude testován. Hlavně se nelekněte – tato kostka je trochu extravagantní a hlavně opravdu velká.

Novinka, která jistě sklidí nepředvídatelné ohlasy

O tom, jaké ohlasy tento vůz sklidí, se můžeme jenom dohadovat. Jisté je, že se bude jednat jak o kladné, tak i o negativní ohlasy, s nimiž jistě automobilka počítá. Společnost Continental však tento vůz připravuje nikoliv pro svůj vzhled, ale hlavně proto, že ho chce pak nabídnout méně vyspělým automobilkám. Tento vůz je totiž naprostou technologickou inovací a zázrakem. Samozřejmě se pak nabídne toto auto v mnohem stylizovanější podobě, nikoliv v této krabici – tento první model je připraven proto, aby se vychytaly nedokonalosti a nedodělky, které se potom samozřejmě opraví a předají do jiného, mnohem hezčího vozu.

Možná se však kupující automobilka rozhodne design kostky ponechat, protože přece jenom je to tvar speciální pro město jako takové. Lehce ji najdete, při své rychlosti navíc nemusí být aerodynamická. Malá kolečka jsou schována v rozích, akumulátory jsou pod sedadly a podlahou, proto je uvnitř mnoho místa.

Autor příspěvku: Redakce