Co nového u automobilky Porsche?

Největší rozhodování v životě muže nastává tehdy, kdy si musí zvolit svůj vyvolený vůz, za něž utratí opravdový majlant. Ani svatba není pro muže tak velkým okamžikem, jako je právě chvíle, kdy si koupí svůj vysněný vůz. Mnohdy se předhánějí nejrůznější velké automobilky. Mezi nejoblíbenější samozřejmě patří nejrůznější sportovní auta, ale pokud máte rodinu, měli byste volit něco prostornějšího a komfortnějšího. Někdy však nad povinností koupit vůz pro rodinu vyhraje tužba mít takový automobil, po kterém se zbíhají sliny vždy, když se uvidí krásný obrázek. Bohužel se nejedná o kousek, který je zrovna levný, a tak je to buď, anebo. Pánové se tedy většinou rozhodnou koupit si skvělý vysněný vůz a to, že děti budou muset jezdit autobusem, to už je nějak extra netrápí. Není se čemu divit, vždyť takové sny se mají plnit. Najednou se auto stane domácím mazlíčkem, o kterého se musí člověk denně starat. Leštění, umývání a vysávání každého drobečku je tedy na místě.

Jaké auto si koupit – o tom rozhoduje především nejnovější představení novinek automobilů v Ženevě. Ty jsou hodnoceny vždy nadprůměrně, protože se tam právě ukazují ty největší novinky, jež budou jednoznačně vést na trhu po dobu dalších několika let. Předhání se s konkurencí v maličkostech a komplikují mužům výběr, který se týká právě výběru auta. Většinou však pánové sklouznou ke skvělému Porsche, které nyní také hlásí novinky z jejich dílny.

Konkrétně se jedná o novinku modelu 911 RSR. Tato novinka závodního vozu překvapila zejména uložením svého čtyřlitrového šestiválce před zadní nápravu. Začalo se tedy spekulovat, že by se nyní automobilka mohla vydat úplně jiným směrem, ovšem podobné vozy s takovou vymožeností již neplánují. Jedná se o jakousi výjimku, kterou měli nadchnout současný automobilový trh, a to se jim jednoznačně povedlo.

Autor příspěvku: Admin