Novinky z dílny Ferrari

Každý muž miluje chvilky, když se může projet jen tak v opravdu rychlém autě. Bohužel se však mnohdy stane to, že si na daný sportovní vůz jen těžce mohou vydělat. Někdy si však šetří celý život, aby si mohli pořídit své první luxusní závodní auto, i když se už mnohdy jedná o koupi ve svých šedesáti letech. Pocit, že ale jednou v životě vlastníte takového svého mazlíčka, je naprosto k nezaplacení. Ženy si pak musí zvyknout na to, že se bohužel octnou na druhém místě. Nový automobil se totiž vždy řadí na první pozici, u které se nyní ženy dozví, že po třiceti letech manželství umí muži i vysávat, leštit či voskovat. Auto je k tomu totiž donutí. Ovšem u tak drahého mazlíčka se nemůžeme ani divit, ten si zaručuje neustálou péči a kontrolu.

Mezi nejoblíbenější značky závodních aut patří jednoznačně i automobilka značky Ferrari. Ta se u nás proslula zejména bouračkou nyní nejvíce a nejlépe placeného moderátora České republiky – Leoše Mareše. Ten to jednoznačně nevychytal v jedné zatáčce a dodnes tedy tato zatáčka nese jeho jméno. Za chvíli se stane opravdovým hitem stejně, jako se stalo velkým hitem právě toto závodní auto značky Ferrari

Jenže i tato automobilka má za sebou skvělý rok, a proto se může nyní pyšnit svým naprosto unikátním vozem řadící se mezi novinky. Jedná se o nejrychlejší auto z této dílny. Má motor umístěný vepředu a jeho jméno je lehce zapamatovatelné – je to Ferrari 812 Superfast. Tento absolutně fenomenální vůz se označuje za hotovou bestii, která má pod kapotou skrytých neuvěřitelných osm set koní.

Tento fantastický vůz byl představen nyní v Ženevě a zasloužil si opravdovou hromadu obdivů. Vychází totiž z modelu F12 Berlinetta, ovšem najdete jen opravdu minimální množství stejných částí. Vidlicový dvanáctiválec se zvětšil o tři desetiny litru a také se jedná o auto, které má mnohem vyšší výkon od modelu, z něho pochází. Jednoznačně jedním slovem je to pecka!

Autor příspěvku: Admin