Podnikatelé a aplikace jako nerozlučná dvojka. Jaké se vyplatí mít stažené?

Mobilní aplikace opravdu nejsou vždycky na škodu. Mnozí lidé se stále domnívají, že nám jenom kradou čas, ale tak to opravdu není. Mohou nejen pomoct, ale také mohou zkrátit dlouhou chvíli. Podívejme se nyní na řadu užitečných mobilních aplikací, které ocení mít ve svém mobilním telefonu stažené hlavně podnikatelé.  

Podnikání není nic snadného, i když to možná snadno vypadá. Podnikatelé musí být velice zodpovědní a musí se snažit o to, aby dělali, co mají rádi, a to nejlépe, jak umí. Je zkrátka nikdo jiný neplatí, oni sami jsou svého štěstí strůjcem. V případě, že také patříte k podnikatelům, máme pro vás tipy na zmiňované aplikace, které vám mohou být opravdu nápomocné.  

CamCard 

Znáte aplikaci jménem CamCard? Jedná se o aplikaci, do které si můžete ukládat veškeré vizitky, které obdržíte. Pokud si začnete shrabovat vizitky, které dostanete na konferencích, diskuzích nebo na veletrzích či jinde, zanedlouho je nebudete mít, kam dát. A jelikož nošení velkého množství vizitek je nejen nepříjemné, ale také mnohdy nepřehledné, když jich je samozřejmě mnoho, vyplatí se je mít jinde než v peněžence. Mějte je proto ve zmiňované mobilní aplikaci, které budete muset jen jednou za čas odpustit chyby v rozpoznávání kontaktů.  

Toggl 

Další velice zajímavou mobilní aplikací je aplikace Toggl. Jedná se o aplikaci, která vám bude měřit čas, který jste strávili nad konkrétní činností. Je to skvělý společník hlavně pro lidi, kteří mají problém s prokrastinací a kteří nevědí, jak se jí zbavit.  

Samozřejmě můžete společně s touto aplikací měřit, jak dlouho vám zabere umývání nádobí, na druhou stranu to lépe využijete pro prospěch svého byznysu. Díky pravidelnému měření zjistíte, jestli s časem nakládáte efektivně nebo jestli se třeba zrychlujete ve vypracovávání tabulek či v odpovídání na emaily.  

Autor příspěvku: Redakce