Podnikatelé, kteří se rozhodli plně změnit svůj život

Stojíte už nějakou dobu na jednom místě? Chcete se konečně odrazit ode dna? Možná je jediným východiskem z vaší situace změna, a to naprostá životní změna, která zcela změní váš život. Mnozí lidé se takové změny obávají, ale pravdou je, že takovou změnu ve svém životě někdy potřebujeme. V jednom okamžiku potřebujeme dělat něco zcela jiného, něco, co zcela překope dosavadní úsilí a vezme do ústraní veškeré naše dosavadní úspěchy. Je pochopitelné, že se také změny bojíte, ale v takové chvíli se inspirujte úspěšnými lidmi, kteří se taky v minulosti museli vzdát svého starého života, jelikož je čekal život jiný, lepší a bohatší.  

I v tomto případě se vyplatí inspirovat se úspěšnějšími jedinci. Mezi úspěšnými bychom opravdu našli celou řadu lidí, kteří jsou dnes úspěšnými podnikateli, ale kteří by se jimi nestali, nebýt odvahu změnit svůj život. Zmiňme si několik z nich, které moc dobře znáte.  

John Grisham 

Tohoto muže dnes můžete znát jako proslulého a známého spisovatele. Řekli byste však do něj, že se dříve živil jako právník? Kdyby se však nevzdal svého starého života, pravděpodobně by dnes nedělal to, co ho tolik naplňuje a baví. Nepsal by knihy, které se stávají na knižních pultech bestsellery. Jestliže si zrovna nemůžete vybavit jednu z jeho knih, máme pro vás seznam těcht nejznámějších: 

  • Případ Pelikán 
  • Čas zabíjet 

Harrison Ford 

Harrisona Forda dnes můžeme znát především jako slavného herce, který ztvárnil třeba hlavní postavu ve filmu Indiana Jones. Kdo by to byl však řekl, že se jedná o tesaře samouka. Kdyby se nerozhodl začít od nuly a změnit svůj život, pravděpodobně bychom znali zcela jiného Indiana Jones nebo Hana Sola, kterého taktéž tento dnes velice oblíbený a šikovný herec ztvárnil. Vzpomenete si na další jeho role, které třeba konkrétně vás oslovily? 

Autor příspěvku: Redakce