Podzimní trendy, které musíte mít ve svém šatníku

Podzim je zase tady, což znamená, že je načase obměnit šatník. Opět je to tady – teprve jsme se své oblečení ze zimy dávali do skříně a ukládali k půlročnímu spánku, dnes je zase vytahujeme, protože se nám venku začíná opět poměrně ochlazovat – bohužel. Mnohé věci z loňského roku ale vyhazujeme rovnou, protože nám zkrátka už nesedí nebo jsou malé či velké. To ovšem nevadí, protože se tak aspoň uvolní místo pro nové kousky, které si budeme moct koupit na základě aktuálních podzimních hitů, které zkrátka frčí. Jaké kousky že to jsou?

• Lacláče

V létě jsme si je mohli koupit v podobě šortek, dnes si je kupujeme jako džíny. Lacláče jsou opět v módě a dokonce si je hojně kupují i ty ženy, které je nesnášely v době svého dětství, kdy je do nich cpala maminka, která chtěla, abyste nosila trochu vkusnější oblečení. Nicméně lacláče jsou opravdu zase v kurzu. Kombinují se s jednoduchým tričkem jakékoliv barvy a s jakkoliv dlouhým rukávem. Využijte je však do té doby, než přijdou tužší teploty, protože nejlíp vypadají s oblíbenými pohodlnými teniskami!

• Basic svetříky

Sice se aktuálně nejspíše dočtete všude na internetu o tom, že aktuální módě vévodí svetříky v podobě kardiganů, které sahají svou délkou až po kotníky, ale není to jediný kousek, s nímž oslníte. Soustřeďte se na klasické retro basic svetříky, které jsou v klasické krátké podobě do pasu. Je samozřejmě tradičně zapínán na knoflíky a může, ale i nemusí, být krásně vypasovaný. Lehce ho sladíte nejen s elegantním lookem, ale také s běžným ležérním.

• Polobotky

Čas polobotek je zase tady! Než přijde tuhá zima, radujte se z oblíbených polobotek, které se aktuálně nosí opravdu ke všemu. Takto populární se staly zřejmě během loňského jara či loňského podzimu, kde se na pultech v obchodech začaly ukazovat v mnoha svých ojedinělých podobách. Zaujměte proto například s metalově stříbrnými kousky nebo s typickými černými botkami s vysokou podrážkou!

Autor příspěvku: Redakce