Primark konečně míří do Česka. Kdy se na něj můžeme těšit?

Když nakupovat levně, tak jedině v Primarku. Právě zde se nakupuje nejlevněji, doslova za pás kaček. V současné době drtivá většina lidí jezdí do zahraničí, jiní využívají jiných nákupních maniaček, které jsou ochotny jim dané věci v zahraničních obchodech koupit. Od příštího roku by však nemusel nikdo nikoho využívat, nikdo by nemusel nikam jezdit. Primark se totiž otevře v Praze. O tomto otevření se opravdu dlouhou, dlouho spekulovalo, nyní je to ale konečně potvrzeno. Nová pobočka bude stát na rušném Václavském náměstí. 

Češi se rádi oblékají, jenže za oblečení nikdy nechtějí utrácet desetitisíce. Proto raději jezdí do Primarku, kde opravdu nakupují za pakatel. Nátělníky za padesát, ponožky za dvacku. I takové ceny jsou v Primarku. Příští rok se takové nakupování bude moct realizovat častěji, když bude pobočka stát v České republice. 

Samozřejmě z počátku tam bude hodně rušno, v Primarku je však rušno neustále. Doufejme ale, že se to trochu později zlepší a nebude tolik lidí v obchodě bývat. 

Irský výrobce oděvů a bytových doplňků míří do Česka 

Jak již bylo zmíněno, o tom, že Primark se otevře v České republice, se dlouho spekulovalo. Nejvíce se o tom mluvilo v době, kdy se mělo otvírat Obchodní centrum Chodov, kde měl Primark otevřít svou pobočku. Jenže z toho nakonec sešlo, kdo ví, jestli to vůbec byla jedna z možností. Nyní je však potvrzené, příští rok bude irský výrobce nejen oděvů, ale také bytových doplňků, který je známý pro svůj velice levný sortiment, i v České republice, konkrétně na Václavském náměstí, kde by měl otevřít příští rok na jaře. 

Vyroste na rohu Václavského náměstí 

Dokonce se už nyní ví, kde bude nová pobočka sídlit, tak to tedy s otevřením Primarku myslí opravdu vážně. Nová pobočka bude sídlit na rohu Václavského náměstí a Opletalovy ulice, nebudete ji rozhodně moct přehlédnout.

Autor příspěvku: Redakce