Pro firemní zmatkaře a životní smolaře

Chodíte den co den do práce, poctivě pracujete a vaše výplata je doslova almužna? Jste demotivovaní, naštvaní na celý svět a dílo vám nejde od ruky? Odtud už je jen pouhý krůček k tomu, abyste zazmatkovali a něco skutečně pokazili. Doufejme, že alespoň máte pojištění odpovědnosti.

Pojistka, kterou si chválí podřízení i nadřízení

Pojištění odpovědnosti zaměstnance není ničím neobvyklým. Naopak, jedná se o velmi oblíbený produkt, protože zároveň kryje zaměstnance i zájmy zaměstnavatele. Pojištění se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů, v praxi jsou spokojené obě dvě strany. Pracovník proto, že nemusí ze svého škodu platit a majitel firmy dostane plnění od pojišťovny.

Další výhodou tohoto produktu je, že má široký rozsah pojistné ochrany. Varianta Standard nezkoumá druh pracovní činnosti a má celosvětovou územní platnost, je tedy vhodná i pro služební cesty. Pojistka má i speciální tarif pro řidiče, nevyjímaje řidiče profesionály.

Pojištění odpovědnosti zaměstnance

Znáte pojistku proti blbosti?

Nejen zaměstnanec, ale doslova každý člověk by měl mít zřízeno pojištění odpovědnosti za škodu, kterému se lidově říká pojistka proti blbosti. Pojištění odpovědnosti vám pomáhá předejít nešťastným nehodám, které by vás v mnohých případech mohly vyjít pěkně draho. Poskytuje pojištěnému ochranu v případech, kdy někomu cizímu způsobí škodu na majetku, zdraví či finanční újmu. 

To platí i v případě, že škodu způsobí někdo z vašich nejbližších. Do pojištění je automaticky zahrnuta i vaše rodina a za příplatek i domácí mazlíčci. Kontaktujte ERGO pojišťovnu a zajistěte si, abyste dny budoucí prožili v klidu a bezpečí před nešťastnou náhodou i sebou samými.

Autor příspěvku: Admin