Šaty přes džíny – to je kombinace do nepříjemného počasí

Když jsme byli menší, oblečení nám vybírali jen a pouze rodiče. Mnohdy jsme si chtěli něco vybrat sami, ale jednalo se o tak strašné kombinace, že nás rodiče nechtěli pustit ani na zahradu. Mnohdy nenávidíme řadu kombinací, které nám maminky dají, a to zejména nějaké neoblíbené tričko se zvonovými kalhotami. Neměli jsme ani v lásce to, když nám maminka pod šaty dala ještě džíny, protože usoudila, že je venku zima a že pouze v šatech bychom doslova zmrzli, i když byl teplý červenec. Ostatně přesně tyto kombinace se nyní dostaly do módy natolik, že maminky mnohdy udivujeme tím, že si je dobrovolně oblékneme a neremcáme. Naopak takové kombinace nyní doslova milujeme! Zkrátka jsou dnes „in“!

Zejména šaty přes džíny vedou v módních žebříčcích

Zvonové kalhoty byly v kurzu zase nějakou chvilku, ale opět se moc neuchytily, stejně jako tomu bylo kdysi dávno. Co se však stalo nejlepší kombinací zejména pro chladnější počasí, které je i během letních měsíců na denním pořádku, když je například období bouřek, jsou šaty, které si oblékneme na džíny. U nás se tato kombinace začíná teprve zabydlovat, ale ve Spojených státech amerických je tento trend vážně populární!

Většinou se přes džíny dávají nyní velmi populární denimové šaty nebo například košilové šaty. Ty jsou ostatně skvělou volbou například i na první rande. Pokud k nim zvolíme například zlaté sandálky, budeme sklízet obdivy z mnoha stran. Ostatně pakliže je zima a vy si je přece chcete obléknout, protože se jedná o kousek, který musíte daný den na sebe vzít, protože jste si ho třeba teprve koupili a chcete ho provětrat a ukázat svým nejlepším kamarádkám, rozhodně si je oblečte společně s džíny. Zachovejte si plánovanou kombinaci bot i kabelky či jiných doplňků, jen přidejte džíny. Nemusí se jednat pouze o klasické denimové modré, ale klidně si vezměte i černé či trhané. Jen zvonové nechte v klidu odpočívat.

Autor příspěvku: Admin