Škodovka začíná spolupracovat na stavbě aut

Navazovat kontakty – to není jen důležité v každodenním životě každého z nás, ale také se to stalo zásadním a základním pravidlem ve světě automobilů. Lídři velkých automobilových společností moc dobře vědí, že se nemohou spoléhat pouze sami na sebe. Aktuální trh vyžaduje spolupráci, a to konkrétně s těmi největšími společnostmi, jaké ve světě vůbec existují. Pakliže se spojí známá značka se značkou velkou a bohatou, může vzniknout naprosto vražedná kombinace pro ostatní automobilky, protože takové konkurenci se následně bude čelit opravdu špatně.

Takového faktu je si sama vědoma například i automobilka Škoda, která se rozhodla spřáhnout se s indickou společností Tata Motors. Plánují uvést ne jeden, ale hned několik nových produktů, které by mohly dostat do kolen řadu nadšenců a milovníků aut. O těchto závažných krocích, které směřují k velké spolupráci, kterou nejspíše nepřekoná jiná silná dvojka v tomto roce, informoval indický list The Time of India.

O jaké produkty se bude jednat?

Zatím se velmi silně uvažuje především nad sportovně- užitkovým vozem a levným sedanem. Ty by se měly na trhu objevit už od roku 2019, kdy rozhodně budou dráždit silnice, protože se bude jednat o unikátní vozy unikátní spolupráce. Nejdříve se však dostane na indický trh, český trh je bohužel až druhý v pořadí.

O této velké spolupráci se spekulovalo už dříve. Především předseda představenstva Škody se nechával slyšet, že by novou platformu pro nový vůz rozhodně chtěl, ale že do toho nepůjde automobilka zcela sama, ale s velkým společníkem. Nemusíte se však bát, že se bude jednat o přehnaně drahý vůz, který si budou moci dovolit pouze příliš bohatí lidé. Bude se jednat o auto velikost Fabie, které bude k dostání za přijatelnou sumu peněz. Určitě se nebude hodit pouze pro pár nebo pro jedince, ale také bude tento vůz vhodný i pro menší rodiny.

Autor příspěvku: Admin