Tesla má za sebou čtvrtletí s vysokými tržbami. Jedná se o nejlepší čtvrtletí

Pokud se zajímáte o svět auto, moto, určitě víte, jak na tom je nyní automobilka Tesla. Zakladatel a šéf automobilky Elon Musk je v současné době vyslýchán a vyšetřován FBI za své klamné a lživé výroky, které vypustil nejen na Twitteru. Podle všeho obelstil a klamal své investory, kterým tak znepříjemnil hladký průběh jejich investice. Kromě toho se Elon Musk snaží zefektivnit svou výrobu, jenže to se mu nedaří. I když by chtěl vyrábět více jak pět tisíc vozidel týdně, daří se mu vyrábět zhruba čtyři a půl tisíce vozidel týdně. I když to není podle jeho představ, stejně se raduje z toho, že automobilka Tesla má za sebou skvělé čtvrtletí, v němž se lámaly rekordy.

Z aktuálních statistik a údajů vyplývá, že Tesla má za sebou nejlepší čtvrtletí v celé své dlouhé historii. Tržby automobilky Tesla totiž dosáhly neuvěřitelných šesti a půl miliard dolarů, což se za dobu jejího působení v automobilovém průmyslu ještě nestalo.

Model 3 se doručoval neustále

Konečně se po dvou letech může automobilku Tesla pyšnit svými čtvrtročními výsledky. Konečně se po dvou letech dostala z červených číslech a je konečně v zisku. To, že se automobilka dostane konečně do zisku, bylo jasné díky tomu, že se Model 3 doručoval doslova neustále, jenže potvrzující bylo až konečné oznámení společnosti.

Automobilka se nedávno nechala slyšet, že má za sebou to nejlepší čtvrtletí v historii. Tržby automobilky se totiž dostaly přes šest a půl miliard dolarů, tudíž se konečně automobilka nachází v zelených číslech.

Co je důvodem zvýšení příjmů?

Otázkou je, co může za tak fantastické zlepšení příjmů společnosti? Důvodem je podle všeho zmiňovaný Model 3. Došlo k efektivní optimalizaci výrobního procesu, díky čemuž vzrostl dokonce i finanční polštář společnosti o 730 milionů dolarů na necelé tři miliardy.

Autor příspěvku: Redakce