Tři denimové kousky, které nesmíte letošní sezonu postrádat

Jelikož se vrací móda minulosti, určitě už máte taky nějaký kousek ve svém šatníku. Vloni se do módy vrátily kostýmky, letos budeme moct zazářit ve zvonových kalhotách, s ledvinkami nebo s oblíbenými denimovými kousky, které se do obchodů nahrnou v mnoha dalších střizích a podobách. Konkrétně denimové kousky jsou nestárnoucí, každým rokem přibydou v obchodech nové modely zajímavých střihů a provedení. Jaké se vyplatí koupit si letos?

Jak jsme zmínili, denimové kousky jsou velice populární. Dnes už všechny ženy i pánové mají ve svých šatnících nejen klasické džíny, což je základ každého šatníku, ale nepostrádají ani džínové bundy nebo džínové košile. Otázkou je, jak tuto sbírku můžeme letos rozšířit? Jaké kousky vkusně sbírku doplní?

Sukně se cvočky či se zipem

Už vloni se do obchodů dostaly denimové sukně, které se zapínají na cvočky nebo na zip. Většinou je takové zapínání přímo uprostřed sukně a zepředu. Zapínání vzadu či na boku už není in. Mnohé ženy si vloni tyto kousky nekupovaly v domnění, že stejně rychle, jako trend přišel, tak i odejde. Jenže nestalo se tak. Sukně se jenom rozmnožily. Je tedy nutností, abyste takové sukně ve svém šatníku měli i vy.

Bílé denimy frčí

Zatímco loňský rok se nesl ve znamení klasického modrého denimu, letošní rok patří bílému denimu. Pokud nemáte ve svém šatníku bílé skinny džíny, je třeba je dokoupit, a to v nejbližší době. Bílé skinny džíny se dají kombinovat naprosto se vším, jsou elegantní nejen s košilí, ale i se sportovními tričky nebo zajímavými halenkami.

Když jsme u bílého denimu, za zmínku stojí i bílé denimové bundy, které se taky nyní těší velké oblíbenosti. I tento kousek může dokonale rozjasnit vaši stálou sbírku denimu. Bílá džínová bunda má jednu výhodu, a sice tu, že se hodí i k běžným modrým džínům, které nosíte takřka denně.

Autor příspěvku: Redakce