Uber Eats začíná rozvážet hamburgery. Spojil se s McDonald’s

Máte chuť na hamburger, ale nemáte čas si pro něj přijít na pobočku McDonald’s? Nebo jste jen nemocní a nemáte sílu si pro něj jít? Ať už je důvodem cokoli, vyřeší to aktuálně nové spojení McDonald’s a Uber Eats. Dvě velkofirmy se spojily, aby se mohly hamburgery rozvážet v širším centru města.

Pro mnohé to není překvapení, jelikož možná už novou službu využívají, pro mnohé to však novinka je. K vzájemné spolupráci došlo už letos v létě, kdy se americký gigant jménem McDonald’s domluvil s UberemEats, že začnou na pražském trhu doručovat hamburgery či jiná jídla. Uber Eats však nespolupracuje jen s americkým gigantem, i když se jedná v současné době o nejnovější spolupráci, ale dováží po Praze také jiná jídla z vybraných restaurací.

Nová služba od společnosti Uber však není jedinou novinkou na trhu. K ní se připojila také nová rozvážková služba Wolt, která rozváží jídla z nejlepších pražských restauracích za minimální ceny a ve fantastickém čase.

Dáme jídlo má konkurenci

Konečně se tak někdo postavil aktuálně nejvyužívanější doručovací službě, kterou znáte pod jménem Dáme jídlo. I když se jedná o fantastickou doručovací službu, nachází se stále větší množství těch, kterým služba nevyhovuje. Seznam restaurací je stále stejný, v seznamu nejsou obsaženy oblíbené pražské restaurace, které nabízí například oblíbený nový Wolt.

Především díky své nabídce má Wolt v současné době více klientů, i když zatím nerozváží po celé Praze. Po celé Praze zatím nerozváží ani Uber Eats, i když nyní došlo k rozšíření působnosti.

Hamburgery se rozváží od konce září

Uber Eats však na rozdíl od Dáme jídlo nestojí na místě a snaží se o rozšíření své nabídky. Ta byla v nedávné době rozšířena o zmiňovaný McDonald’s, kdy se hamburgery začaly rozvážet na konci září. Tuto novinku zákazníci ocenili takřak ihned.

Autor příspěvku: Redakce