Vhodné plážové šaty pro boubelky

Dámy, jejichž postavy jsou podobné aktůmRubense, se doporučuje zvolit plážové oblečení velké velikosti. Takový model neomezuje pohyb a vytváříštíhlejší siluetu. Pokud má vaše postava tvar připomínající obrácený trojúhelník, pozornost od plného trupu odvedou rozšířené tuniky. V případech, kdy se přebytečný tuk hromadí v bocích, je třeba věnovat pozornost prodlouženým plážovým šatům. Vsaďte na barevné, jemné šaty se svislými pruhy nebo drobnými motivy – tečky, proužky či kytičky.Vizuálně, aby byla postava štíhlejší a vyšší, je vhodné vybrat si model s  výstřihem V. Proč neukázat vaše přednosti?

Jak ušít krásné plážové šaty za jednu noc

Nechce se vám kupovat drahé oblečení na několik dní u moře? Je tady řešení, ušijte si sama jednoduché plážové šaty. Nejjednodušší způsob, jak vytvořit střih volných letních šatů je pomoci jednoduché noční košile. Pak stačí položit střih na látku a obkreslit. Vystřihneme a sešijeme. Dívky s většími prsy, stejně jako dámy s velkým břichem, musí zvětšit přední díl a lehce prodloužit zadní díl. Mimochodem si vlastními rukami vyrobíte letní outfit, který bude dokonale sedět i těhotným ženám.

Svatba u mořese také bez plážových šatů neobejde

Dnešní mladí lidé netouží po velké svatbě s rodinnými příslušníky. Milují romantiku a netradiční banket. Stejně tak je lákají zvýhodněné svatební party v pobřežním pásmu. A jaké šaty budou pro nevěstu ideální? Lehké bílé plážové šaty ušité z lehké látky v antickém stylu. Z praktického hlediska model s dlouhou vlečkou do štěrku a písku nebude moc praktický, stejně jako šaty s vrstvenou sukní a zeštíhlující korzet. S ohledem na parné slunce, je třeba dát přednost šatůmušitých ze šifonu, krepdešínu, organzy a podobných látek. Pokud jde o barvy a vy toužíte po originalitě. Klasickou bílou může nahradit světle modrá nebo tyrkysová barva. Hosté pozvaní na svatbu pod širým nebem, by také měly brát v úvahu klimatické podmínky. Zejména ženám se nedoporučují přiléhavé sukně a šaty s masivními ornamenty. Hlavními kritéria při výběru  – lehkost, vzdušnost, otevřenost.

Autor příspěvku: Redakce