Za turistikou do Adršpašských skal

Mnoho rodin podniká rok co rok nejrůznější dovolené. Nejsou to však obvyklé dovolené, které se týkají zejména slaného moře a palem, které stoupají tak vysoko, že se dotýkají oblaků. Někdo totiž netouží pouze po odpočinku, který spočívá ve válení se na pláži, v poslouchání hudby nebo šumu moře a po následném spálení se, protože na sluníčku, když se usne, nevzejde z toho nic dobrého. Některé rodiny míří do českých oblastí, ve kterých mohou poznat místa, která znají z televizních pohádek. Vždyť kdo by nemiloval podívat se na prostory, v nichž se odehrával pohádkový děj, díky kterému jste měli to nejlepší dětství, jaké jste si mohli přát! Děti navíc budou naprosto uchváceny z toho, že vidí něco, co viděli v televizi. Navíc dívky se nechávají rády unášet pocitem, že jsou v zámku jako princezny.

Za Třetím princem do Adršpachů

Klasikou mezi českými pohádkami je skvělý Třetí princ. Tato pohádka se stala velmi oblíbenou a doposud je nyní pouštěna velmi hodně v televizích na různých stanicích. Zejména během vánočních svátků se této pohádky dočkáte minimálně pětkrát. Ono se raději pustí kvalitní pohádka než ta, která je natočena opravdu šílené a její děj je ještě šílenější. Lidem musí být sympatický nejen příběh, ale také herecké obsazení. Navíc jim jistě musí být sympatické samotné prostředí, a to v rámci Třetího prince opravdu je. Dokazuje to každoroční návštěvnost Adršpašských skal, kde se tato klasická česká pohádka natáčela. Tyto skály jednoznačně ocení rodiny s dětmi, protože děti budou naprosto oslněny a rodiče budou mít radost z toho, že je vytáhli konečně na čerstvý vzduch a do přírody.

Navíc se poblíž vyskytuje i velké množství přírodních koupališť a je zde také velká nabídka jiných možných výletů. Stačí si tedy pouze vybrat, kam byste se rádi podívali. Dovolená v Česku však díky Adršpachům nebude patřit k těm nudným.

Autor příspěvku: Admin