Za turistikou do Adršpašských skal

Za turistikou do Adršpašských skal
Za turistikou do Adršpašských skal

Mnoho rodin podniká rok co rok nejrůznější dovolené. Nejsou to však obvyklé dovolené, které se týkají zejména slaného moře a palem, které stoupají tak vysoko, že se dotýkají oblaků. Někdo totiž netouží pouze po odpočinku, který spočívá ve válení se na pláži, v poslouchání hudby nebo šumu moře a po následném spálení se, protože na sluníčku, když se usne, nevzejde z toho nic dobrého. Některé rodiny míří do českých oblastí, ve kterých mohou poznat místa, která znají z televizních pohádek. Vždyť kdo by nemiloval podívat se na prostory, v nichž se odehrával pohádkový děj, díky kterému jste měli to nejlepší dětství, jaké jste si mohli přát! Děti navíc budou naprosto uchváceny z toho, že vidí něco, co viděli v televizi. Navíc dívky se nechávají rády unášet pocitem, že jsou v zámku jako princezny.

Za Třetím princem do Adršpachů

Klasikou mezi českými pohádkami je skvělý Třetí princ. Tato pohádka se stala velmi oblíbenou a doposud je nyní pouštěna velmi hodně v televizích na různých stanicích. Zejména během vánočních svátků se této pohádky dočkáte minimálně pětkrát. Ono se raději pustí kvalitní pohádka než ta, která je natočena opravdu šílené a její děj je ještě šílenější. Lidem musí být sympatický nejen příběh, ale také herecké obsazení. Navíc jim jistě musí být sympatické samotné prostředí, a to v rámci Třetího prince opravdu je. Dokazuje to každoroční návštěvnost Adršpašských skal, kde se tato klasická česká pohádka natáčela. Tyto skály jednoznačně ocení rodiny s dětmi, protože děti budou naprosto oslněny a rodiče budou mít radost z toho, že je vytáhli konečně na čerstvý vzduch a do přírody.

Navíc se poblíž vyskytuje i velké množství přírodních koupališť a je zde také velká nabídka jiných možných výletů. Stačí si tedy pouze vybrat, kam byste se rádi podívali. Dovolená v Česku však díky Adršpachům nebude patřit k těm nudným.