Začátek jara se blíží! Vybavte svůj šatník nezbytnými kousky

Zima nám pomalu ale jistě dává „pápá“, proto je třeba, abychom se připravili na další roční období, kterým je jaro. Během jara je nutné postarat se dobře nejen o naši zahradu, ale především o náš šatník. Přece jenom během zimy jsme nosili kousky, které během jara asi nevynosíme (například huňaté šály nebo svetry). Pokud tedy začínáte s obnovou a tříděním šatníků už nyní, poradíme vám, co je třeba z šatníku vyhodit a co je taky třeba dokoupit.

Během zimy jsme nastřádali mnoho kousků, které nyní musí jít spát. Bohužel je třeba, abychom uklidili zimní bundy i zimní boty, které skutečně už nebudeme potřebovat. Kromě těchto základních zimních kousků by měly zmizet i huňaté šály, ale čepice (pokud to nejsou klasické pletené čepice s bambulí) si ještě ponechejte v aktuálním šatníku.

A nyní přistupme k těm kouskům, které je třeba pořídit, pokud je v šatníku nemáte. I jaro má své nezbytné kousky, které naštěstí budeme moct využít i během léta nebo podzimu. Jaké to kousky jsou?

Už jste objevili saka?

Opět se nám ve velkém ukazují saka. Saka jsou skutečně elegantní kousek, který nesmí postrádat žádná žena. Dneska se nosí nejen saka z teplákového materiálu, ale i elegantní saka, která se nebojte kombinovat s džíny, teniskami a batohem. Co se týče vzorů, vyhněte se nudným tmavým barvám a dejte přednost spíše výraznějším vzorům. Opět se nám dostaly do módy káry – kárované sako musí být povinnou součástí jarního šatníku.

A co boty?

Co se týče bot, letos na jaro okouzlíte stejně jako vloni se stříbrnými či jinak výraznými polobotkami. Zaujmete taky s botami na platformě, které zakoupíte dneska na každém rohu. Upozorňujeme, že boty na platformě nejsou pro každého – ne každá žena na nich umí chodit.

Spolehnout se můžete taky na klasické tenisky či na chelsea boty, které budete moct využít hlavně tehdy, kdy bude pršet.

Autor příspěvku: Redakce