5 věcí, které dělat v letadle, abyste se nenudili

Máte před sebou dlouhou pracovní cestu letadlem, nebo jste se po delší době rozhodli vyjet za hranice jen tak, na dovolenou? Nabízí se otázka, co dělat v letadle, zejména když se let zdá být doslova nekonečným. Jelikož se nacházíte ve stavu, kdy internetové připojení je doslova tabu, je zapotřebí si najít jiné typy zábavy nebo alespoň zabavení se. Co konkrétně tedy můžeme dělat? 

Je čas na čtení 

Jednou z možností je čtení. Pokud jste si říkali, že jste ještě donedávna neměli čas na čtení, v letadle máte k dispozici času habaděj. Nezapomeňte si ji s sebou vzít, abyste dlouhé hodiny měli, nad čím strávit. V ideálním případě si vezměte knihy rovnou dvě, přece jenom poletíte letadlem i nazpátek.  

Pokud neholdujete knihám, případně se obáváte, že by zabraly příliš mnoho místa, nabízí se tradiční čtečka.  

Stáhněte si oblíbenou hudbu nebo podcast 

Jestliže nepatříte zrovna mezi čtenáře, ale milujete spíše hudbu a podcasty, je zapotřebí si oblíbený poslech předem stáhnout do mobilního telefonu. Jak už bylo zmíněno, internet není nic, co byste měli běžně v letadle po ruce. A tak jejich stažení předcházející letu je nutností. 

Odpovězte na e-maily 

Možná zcela absurdní vám přijde možnost, kterou vám nyní nabízíme, a sice možnost odepsat na e-maily. Jenže skutečně se jedná o něco, co můžete dělat, do čeho se můžete pustit. Tedy pokud používat Gmail. Právě ten má totiž funkci Gmail offline, která funguje, i když zrovna nemáte přístup k internetu.  

Seznamte se s okolními cestujícími 

Vždycky se říká, že nikdy nevíte, s kým se můžete potkat. Pokud vidíte, že se sousedící cestující také nudí při cestě, proč nenavázat vztahy? Třeba vedle vás bude stát velká filmová hvězda nebo zámožný podnikatel, který vám dá na své prodávané produkty nemalou slevu.  

Plánujte si svůj itinerář 

Nabízí se také plánování své dovolené nebo služební cesty. Pokud v rámci pobytu musíte navštívit hned několik míst, co si je alespoň sepsat a cestování mezi nimi nějakým způsobem naplánovat? 

Autor příspěvku: Redakce