Nejbohatší Češi – kdo mezi ně patří?

Každý Čech by chtěl jistě patřit do žebříčku těch nejbohatších Čechů. Možnost investovat a kupovat si vše, po čem toužíme, je naprosto báječný pocit, ale naštěstí se nedostává každému. Kdyby tady totiž žilo nekonečně mnoho miliardářů, společnosti by krachovaly, nikdo by nepracoval v obchodech a nikdo by nedovážel potraviny. Bohužel si to mnoho lidí neuvědomuje. Někdo naštěstí netouží být v životě pouze bohatý, ale také šťastný a zdravý. Pro někoho je třeba rodina tou hlavní prioritou v životě, které jistě dosáhne mnohem snadněji než peněz. Navíc bude mnohem šťastnější. Mnoho lidí nyní může odporovat, protože si řeknou, že i peníze nás můžou udělat šťastné. Pokud ne, tak následné nakupování ano. Jenže radost z nakoupených věcí se rychle vytrácí, to musíte sami uznat.

Žebříček nejbohatších Čechů se však stále mění. Velká spousta lidí tedy dosahuje v poslední době obrovského bohatství. Kdo ale nyní patří mezi ty nejbohatší Čechy? Pojďme si ukázat některé pozice.

Andrej Babiš

No jistěže – nejvíce řešený politik současnosti. Právě on obsazuje jedno z pozic v žebříčku nejbohatších Čechů. Jedná se konkrétně o druhé místo, protože ho stále předbíhá svými neuvěřitelnými miliardami Kellner. Tento ministr financí se však nyní potýká s různými problémy, které se týkají právě vyšetřování jeho peněz. Kde se k miliardám tak lehce dostal? Je jeho podnikání daňově v pořádku či sám chce daně přeskočit a touží pouze po tom, aby za jeho nezaplacené daně platili jiní? Andrej Babiš je jedna velká záhada, ale musí se uznat, že v hlavně něco má. Jemu to totiž opravdu myslí.

Ivo Valenta

Další politik, který se ocitl mezi padesátkou nejbohatších Čechů. Se svými třemi miliardami a něco se totiž dostal na devětačtyřicátou pozici, tedy těsně pod hranici. Senátor proslulý svou zálibou v automatech a také se zálibou v tradice a folklor se však nemusí tajit svým soukromým tryskovým letadlem a velkou helikoptérou.

Autor příspěvku: Admin