Kdo patří mezi světové miliardáře?

Cestou podnikání se dneska vydává už opravdu kdekdo. Každý touží po bohatství a časové svobodě, jenže jen málokdo tuší, že za takovým úspěchem je velká cesta plná trní a úskalí. Překážky, které nám mnohdy zkříží cestu, jsou pro někoho naprosto konečné. Nikdo si ani nepomyslí, že někoho může skolit jedna jediná překážka v podobě třeba jedné malé chvilky, kdy čekáte na příchozí platbu od odběratele. Ovšem pokud všechno přečkáte a vytrváte, můžete se pomalu, ale jistě řadit k těm, kteří se pyšní titulem nejbohatší lidé světa. Kdo tedy má například na kontě hotové miliardy dolarů?

Mark Zuckerberg si podmanil svět svým Facebookem

Kdo by neznal sociální síť Facebook, kde má svůj profil založený opravdu kdekdo. Lidé si často myslí, že je to zbytečnost, ale i přesto si tento účet na sociální síti vytvoří. Díky této inovaci ve světě internetu si přišel mladík Mark Zuckerberg ke slušným čtyřiačtyřiceti miliardám dolarů. Jedná se tedy o šestou pozici v žebříčku nejbohatších lidí planety. Díky propojení virtuálního světa se světem reálným si opravdu zaslouží řádný obdiv. Sice u mnoho lidí vysloužil řádnou závislost, ale to je už vedlejší účinek, za který je odpovědný každý z nás.

I ženy mají řádné peníze na účtu! Konkrétně třeba Laurene Powell Jobs

Vdova po skvělém Stevenu Jobsovi stále pokračuje v rozdělané práci svého manžela. Dále se věnuje i advokátní práci, a tak se není čemu divit, když je stále zabezpečena – tedy z finančního hlediska. Číslo na bankovním účtu dosahuje neuvěřitelných šestnácti miliard dolarů, což je naprosto ohromující suma. Tato dáma tedy má do konce života vystaráno, i kdyby se nyní rozhodla nedělat už opravdu nic. Samozřejmě se stále bude snažit vydělávat, protože život v luxusu se totiž může lehce omrzet. Jak řekla Marilyn Monroe: „Sláva a bohatství je jako kaviár, pokud ho znáte, už po něm tak netoužíte“.

Autor příspěvku: Admin