S aligátorem na tričku nikoho neurazíte

Aligátoři se řadí mezi nejstrašidelnější stvoření. Lidé jsou rádi, když si je mohou prohlédnout pouze v zoologických zahradách. Jistě by je nepotěšilo, kdyby takového krokodýla našli na své zahradě. Oblíbení nejsou ale jen jako zoologické atrakce, ale také jako kabelky. Kabelky z krokodýlí kůže jsou jedny z nejprodávanějších luxusních kabelek vůbec. Před takovou koupí by se ale mělo zvážit, zda za to peníze opravdu stojí a zda chcete podporovat tento zločin. Vyrobit jednu takovou kabelku stojí totiž život hned dvou nebo tří aligátorů.

Mezi další oblíbené věci s tímto tvorem patří bezpodmínečně i značka Lacoste. Francie zkrátka zase jednou trumfla ostatní výrobce oděvů, obuvi a doplňků. Mít takového krokodýla na tričku, to je vážně senzace. Málokdo ale ví, co všechno tato značka vyrábí a v jakém cenovém rozmezí se dané věci pohybují.

Lacoste jako nejoblíbenější aligátor

Například mikiny této značky jsou velmi pohodlné a také velmi vkusné. Jelikož jsou navrženy jednoduše a v milých barvách, perfektně se sladí k celkovému outfitu. Cenově se pohybují zhruba okolo dvou tisíc. Mikiny ovšem nejsou zrovna to, co v současné době dominuje na pultech různých obchodů. Populárním kouskem jsou svetrové šaty. I ty naleznete v obchodech značky Lacoste, a to ve velmi přitažlivém střihu. Naleznete zde šaty ze svetrového, ale i z jiného materiálu. Na své si přijdou i milovnice roláků. I takové typy ve škále Lacoste najdete.

Samozřejmě se nesmí zapomínat na jejich kvalitní obuv. Ta je totiž stále před nejrůznějšími značkami jako například Vans nebo Adidas. Tři proužky už nejsou zrovna v kurzu, proto lidé raději volí zvířátko na botu, které jim vždy rozveselí den. Myšlenka na sumu, jež museli za tuto obuv zaplatit, jim ale vždy den opět trošku zkazí. Boty této značky se totiž pohybují v rozmezí od dvou do třech tisíc. Ale popravdě, mít takového aligátora ve svém šatníku nebo botníku – to zkrátka stojí za to.

Autor příspěvku: Admin