Dámy, co se nesluší obléknout si na obchodní jednání?

Když se vyráží na obchodní jednání, mělo by se zaujmout. Pakliže se nezaujme, je zde velká pravděpodobnost, že jednání nedopadne tak skvěle, jak by mělo. V současné době se dává velmi na první dojem, proto si první dojem nezničte a nepokazte si ho. Důležité je okouzlit i tím, co máte na sobě, proto se na obchodní jednání připravte. Může se vám to vyplatit. A jak se říká, štěstí přeje připraveným.

Pokud patříte k lidem, kteří nehledí na svůj vzhled, nyní je třeba se na něj soustředit. Vzhled je totiž to první, co člověka zaujme. Dámy, nechte se inspirovat našimi tipy a dejte si na to zároveň pozor.

1) Použijte deodorant

Každému člověku se může stát, že nestíhá a že pospíchá. Když člověk přijde udýchaný, ještě se to dá pochopit, ale pokud člověk přijde i zapáchající, je to něco, co se najednou k danému člověku přišije a už se to neodpáře. I když ženy si dbají na to, aby voněly, může se stát, že zapomenou na deodorant a už se to s nimi veze.

2) Pozor na velké výstřihy

Mnohé ženy sázejí na to, že se setkají s mužem. Proto zvolí halenku s velkým výstřihem. Jenže co když se na obchodním jednání najednou vyskytne žena? Ta velký výstřih neocení, dokonce ho shodí. I když jsou situace, kdy mohou velké výstřihy zachránit krk, na obchodních jednáních to s hlubokým výstřihem raději neriskujte.

To samé platí i s mini sukněmi. Mini sukně jsou sice krásné, ale hodí se spíše na diskotéku. Na obchodní jednání se sluší nosit sukně s délkou minimálně ke kolenům.

3) Vlasové doplňky pro upravené vlasy

Některé ženy nestíhají, a tak se ani neučešou. Jenže na celkovém vzhledu a prvním dojmu se podílí právě i upravené vlasy. Jestliže vlasy nejsou dokonale upravené, bohužel se ženy mohou setkat s neúspěchem. Použijte tedy vlasové doplňky. Čelenky, gumičky či výrazné spony jsou vašimi nejvěrnějšími pomocníky.

Autor příspěvku: Redakce