Jaká barva sluší každé pleti?

Módu miluje naprosto každá žena. Ta, která tvrdí, že ji nemá ráda, jenom lže nejen ostatním, ale taky často i sobě. Pokud se o módu zajímáte více, určitě jste už zaregistrovali novou zimní kolekci, která se dostala do všech obchodů s oblečením. Je plná těch nejrůznějších barev! Kupodivu je plná takových barev, které sluší naprosto každé pleti. Jaké to barvy jsou?

Každá žena je jiná – některá má vlasy blond, jiná je bruneta. Některá se pyšní tmavým opálením, jiná je majitelkou vápenek. Ať už patříte do jakékoliv skupiny, měla byste vědět, jaká barva vám skutečně sluší. Naštěstí existují barvy, které sluší naprosto každé barvě pleti.

Mnoho lidí si myslí, že každé pleti sluší černá barva, ale to není vůbec pravda. Černá barva nesluší světlým pletím – tento kontrast není na pohled vůbec sympatický. Jaký kontrast však nevadí, tak je ten, když si bílé tričko oblékne žena tmavé pleti.

Pojďme si však říct, jaké barvičky může mít ve svém šatníku každá žena, ať už je její pigment jakýkoliv.

• Královsky modrá

Kupodivu nejlépe uděláme, když si na sebe vezmeme výrazné barvy. Právě ty totiž sluší naprosto každému. K těm výrazným barvám se řadí hlavně královsky modrá, která je nyní velice oblíbená. V obchodech v této barvě najdeme hlavně svetry – ty dlouhé, s rozšířenými rukávy. Právě ty jsou naprosto fenomenální, právě ty musíte ve svém šatníku mít. Kromě toho jsou krásná nejen královsky modrá trička, ale taky halenky nebo kabelky.

• Červená

V zimní kolekci se taky hojně setkáte s červenou barvičkou. Právě červená barva je barvou, kterou se může pyšnit naprosto každá žena. Sluší nejen plavovláskám, ale taky i brunetám či černovláskám, a to bez ohledu na to, jakou mají pleť. Na každé barvě pleti bude červená naprosto zářit – v této barvě vás nikdo nepřehlédne.

• Khaki

V poslední době se stala moderní i khaki barva, kterou taky najdete poměrně hojně v zimní kolekci. Khaki sluší opět každé barvě pleti a nejlépe vypadá na parkách či na košilích.

Autor příspěvku: Redakce