Jaké boty vyniknou ve vašem botníku?

Módní svět je místo, které se mění snad nejrychleji na světě. To, co bylo moderní vloni, už není moderní letos, což ví každá nákupní maniačka. Právě nákupní maniačky se v současné době sbíhají do obchodů a shání poslední žhavé letní trendy, které musí plnit jejich i tak nacpaný šatník. Oblečení by bylo bohužel na dlouho, proto se nyní zaměřme především na boty, bez kterých by look nebyl lookem.

Bohužel i u bot platí to, že co bylo moderní vloni, není moderní letos. Ovšem i zde platí, že výjimka potvrzuje pravidlo. Tou výjimkou jsou nazouváky, které se staly vloni tak populární, že nemohly na pultech obchodů a ve vitrínách chybět ani nyní. Opět platí, že čím lesklejší si nazouváky koupíte, tím lépe.

Nyní k těm aktuálním trendům, které si nesmíte nechat ujít.

Tenisky na platformách nejen pro ženy nízké postavy

Zejména ženy, které se zrovna nepyšní těma nejdelšíma nohama na světě, jistě ocení trend v podobě tenisek na platformě. Pro ženy nízkého vzrůstu existovala doposud jedna jediná obuv, která je dokázala opticky zvýšit, a tou byly lodičky, které se však řadí k té nejméně pohodlné obuvi. Ženy nízké postavy tak nyní jásají, protože tenisky jsou naprosto pohodlnou obuví, která se dá kombinovat naprosto s čímkoliv.

Je třeba podotknout, že na platformách se musíte naučit. Je to poměrně těžké chodit na takové obuvi, která je vysoká. Jestli nemáte dobrou rovnováhu, je třeba potrénovat, než se budete promenádovat ulicemi vašeho města.

Jednoduché sandálky vezmou za srdce každou ženu

V tomto světě plném extravagance je skvělé, že se opět objevily i jednoduché kousky, jako jsou jednoduché, řemínkové sandálky, které může nosit každá žena. Nejen, že se perfektně kombinují se vším, co máte v šatníku, ale také jsou pro nadcházející léto ideální. Nezapáchá vám v nich noha, což oceníte nejen vy, ale také všichni, v jejichž blízkosti budete.

Autor příspěvku: Redakce