Jaké tipy košil vám nesmí chybět ve skříni?

Móda je oblast, v níž se vyznají hlavně ženy. Většinou ženy sledují aktuální módní trendy a nenechají si utéct ani jeden kousek, který je aktuálně v kurzu. Je nutné si ale uvědomit, že některé kousky sice mají, ale mnohdy zapomínají na ty klasické kousky, které jim opravdu v šatníku chybět nesmí. Jedná se například o džíny – mnoho nákupních maniaček má sice hromadu triček, ale zapomíná na mnohem podstatnější džíny. Potom také košile – tento kousek musí mít alespoň ve třech provedeních, jinak se nemohou označovat za nákupní maniačku.

Nicméně když už jsme u těch košil – košile jsou to nejlepší řešení. Vždy nás spasí ve chvíli, kdy nevíme, co si obléknout. Košile se opravdu hodí naprosto na jakoukoliv událost, ale musíme vědět, v jakém provedení si ji máme obléknout. Každá žena by měla mít v šatníku následující kousky, se kterými rozhodně zaujme na míle daleko. Navíc pokud budete mít následující tři kousky, pak nic jiného nepotřebujete!

1) Vypasovaná košile

Jednu takovou vypasovanou košili byste rozhodně měli mít ve své skříni. Dnes ji najdete na každém rohu, ale nejpěknější mají hlavně v obchodech značky H&M a také v obchodech značky Reserved. Zde je najdete i poměrně za přijatelnou cenu. Nicméně vypasované košile se hodí k úzkým sukním nebo k úzkým cigaretovým kalhotám a jsou určeny hlavně na společenské či slavnostnější události. Volte je tedy rozhodně na svatby, maturity, jiné důležité životní zkoušky, na výročí nebo na slavnostní oslavu narozenin či podobné akce.

2) Károvaná košile

Károvaná košile je aktuální hit a rozhodně byste ji měli mí v šatníku zejména proto, že je tou první volbou tehdy, kdy nevíte, co si obléknout například do kina, na rande nebo jen na kávu s kamarádkou. Jedná se o pohodlný kousek, který lehce zkombinujete s jinými pohodlnými kousky. Navíc takové košile se nosí po celý rok a vážně nikdy nevyjdou z módy!

3) Džínová košile

Džínovou košili byste měli mít zkrátka proto, že se aktuálně nosí. To je ten hlavní důvod. Velice rychle se dostala do kolonky: „nadčasové kousky“, proto se nemusíte bát, že by takové košile byly jenom vyhazovem peněz. Lehce je zkombinujete a řadí se k trochu elegantnějším kouskům, než jsou například košile kárované.

Autor příspěvku: Redakce