Když vás běžné destinace nudí, vydejte se na nejkrásnější místa světa

Ještě stále nemáte vybranou letošní dovolenou? Ještě stále přemýšlíte, kam se letos v létě vydáte? Nemusíte přemýšlet dlouho, stačí, když si necháte poradit. Pokud vás nudí běžné destinace typu Chorvatsko nebo Itálie, pak si zajeďte do takových destinací, které jsou něčím jiné. Co třeba zamířit za nejkrásnějšími místy na světě? Takových míst se opravdu najde celá řada, jen si nechte poradit. Několik takových tipů pro vás máme.  

Pokud vás tedy nudí běžné destinace, zamiřte na místo, které se právem označuje za to nejkrásnější na světě. Že nevíte, jaké takové místo na světě existuje? Máme pro vás hned několik tipů! 

Tulum, Mexiko 

Co třeba zavítat do slunečného a exotického Mexika? Mexiko je krásné místo, kde najdete ještě kouzelnější místo zvané Tulum. Jedná se o místo na mexickém poloostrově Cancúnu. Nadchnou vás zde hlavně nádherné bílé písečné pláže a kromě toho také krásné Karibské moře, které je opravdu dech beroucí. Kromě toho zde zažijete nezapomenutelné potápění nebo se můžete vydat do zdejších zatopených jeskyní-cenoty.  

Kauai, Havajské ostrovy 

Opět zamíříme s dalším tipem do exotických destinací, nyní konkrétně na Havajské ostrovy. Zamíříte nyní na ostrov Kauai, který je často označován za hotový ráj na Havajských ostrovech. Je zde krásný dlouhý kaňon Waimea, zdejší příroda se dokonce blýskla v obrovském filmovém hitu zvaném Jurský svět. Zdejší scenérie si mimo jiné zahrály také v Pirátech z Karibiku nebo třeba v oblíbeném snímku Avatar.  

Annapurny, Nepál 

Abychom z trochu dražších destinací zamířili někam jinam do světa, zmíníme Annapurny v Nepálu. Nepál jako takový se jednoznačně řadí k nejkrásnějším místům na světě, zdejší Annapurny jsou krása sama o sobě. Pokud budete mít dostatek odvahy a pokud zde budete chtít strávit několik měsíců, co třeba vydat se nahoru na Everest? I když současné fronty stojící se nahoře na vrcholu jsou spíše trochu odrazující než lákající.  

Autor příspěvku: Redakce