Lacláče – to je aktuální trend Instagramu

Módních trendů v našem šatníku není nikdy dost. Navíc stále jich můžeme mít doma stále více a více, protože móda stále přichází s nějakými skvělými novými kousky, které jsou často inspirovány minulostí, proto se před každou koupí raději podívejme do hloubky našich šatníků, abychom si nekoupili něco, co už možná dávno v šatníku máme. To ostatně zažívají přesně slečny, které mají maminky staré asi kolem čtyřiceti let. Protože přesně ony ušetří díky maminčinu šatníku majlant, jelikož většina aktuálních módních trendů je u nich ve skříni, protože přesně ty kousky maminky nosily na diskotéky, kdy se tančilo na nestárnoucího Michala Davida a kdy Leoš Mareš ještě nemoderoval, ale začínal teprve se svou nyní velmi úspěšnou rapující dráhou.

Ostatně k takovým minulým kouskům, jež byly přeneseny do současnosti, patří i aktuální trend, který doslova válcuje sociální síť zvanou Instagram. Stále více a více fotek je nahráváno s lacláči. Jedná se o džíny, které mají své vlastní kšandy – jinak to asi přesněji popsat nejde. Ostatně takové lacláče zná každý, proto asi není třeba vysvětlovat, oč se jedná. Jistě jich máte v šatníku i vy habaděj, protože přesně tento typ džínů jsme neradi nosili, když jsme byli malí.

Vykouzlete s nimi pokaždé jiný look

Pakliže se rozhodnete nosit tento kousek nebo se ho rozhodnete koupit za ne zrovna malé peníze, jak se v obchodech nachází, budete se moct radovat, protože s lacláči vždy vykouzlíte jiný look. Jednou si stačí zapnout pouze jedno rameno, druhý popruh mějte spadený. Vykouzlíte tak ležérní look, ještě když například přidáte tenisky a batůžek. Ostatně pokud se je rozhodnete nosit klasicky, volte k nim nikoliv dlouhé tričko, ale obyčejný crop top. Batůžek je opět nejlepší doladění k tomuto kousku oblečení, s nímž vždy budete bodovat.

Pakliže chcete vykouzlit ještě trochu lepší look, zkuste to s kloboukem, který dodá trochu amerického dojmu plného elegance, ale zároveň i nestárnoucí ležérní jednoduchosti.

Autor příspěvku: Admin