Nechcete být na Velikonoce doma? Víme, kam byste měli vyrazit

Velikonoce jsou svátky, které nemá v lásce každý. Většinou ženy chtějí utéct z domu, protože nechtějí dostat na zadek. Navíc se jim nechce chystat občerstvení pro ty, kteří je vlastně přijdou „zbít“. Pokud i vy chcete koledníkům letos utéct, měli byste se vydat do krásného zahraničí. Jelikož už bude jaro, bude všechno všude rozkvetlé, což si doslova zamilujete a vracet zpátky se vám rozhodně nebude chtít. Pojďme si říct o pár místech, kde to přes velikonoční svátky bude jedna velká paráda.

Pokud se chcete vydat na Velikonoce do zahraničí, možná byste ocenili pár tipů, kde bude během těchto jarních svátků nejkrásněji. Přinášíme vám tipy na pár míst v zahraničí, která jsou během jara skutečně obdivuhodná a dech beroucí.

Vídeň

Jestliže netoužíte jet daleko, měli byste zamířit do Vídně. Vídeň je opravdu nádherné město, které si zamilujete na první pohled. Většinou se sem jezdí na vánoční trhy, kdy je Vídeň nádherně ozdobená, ale skutečně sem nemusíte jezdit jenom na konci roku. Ještě krásnější je to tu během jara, protože všude svítí sluníčko a začíná kvést veškerá květinová výzdoba v centru města.

Ve Vídni najdeme celou řadu krásných památek, které stojí za navštívení. Jestliže se sem vydáte třeba na víkend, co tak zamířit do zdejší zoologické zahrady, která je známá díky svým exotickým druhům zvířat, které jen tak někde neuvidíte?

Amsterdam

Milovníci květin by měli rozhodně zamířit do Amsterdamu. Sem se můžete vydat buď na vlastní pěst, nebo s cestovní agenturou, která vám zprostředkuje i průvodce, který vás provede po těch nejkrásnějších místech vůbec. Právě v Amsterdamu je to během jara skutečná nádhera! Zamilujete si zde hlavně již zmiňované květiny (hlavně tulipány), ale i specifickou architekturu. Za návštěvu stojí například dům Jany Eyrové, kde se dělají prohlídky.

Autor příspěvku: Redakce