Nejhezčí vyhlídky v České republice. Kterou si zapíšete jako první na seznam?

Jelikož nám počasí už přeje, je načase se vydat na nějaký výlet, který nám opět trochu zpestří naši knihu vzpomínek. Česká republika nabízí mnoho míst, kam se vydat. Na své si přijdou milovníci zámků i hradů, taktéž si na své přijdou milovníci turistiky nebo nadšenci do adrenalinu jako takového. V případě, že se chcete vydat někam, odkud se vám nabídne krásný výhled na přírodu nebo případně na nějaké město, máme pro vás tipy na nejhezčí vyhlídky v republice. Takových vyhlídek je opravdu mnoho, proto se nechte inspirovat našimi tipy a zajeďte nejdříve sem, nebudete litovat. 

V případě, že se chcete vydat na výlet se svou drahou polovičkou, kterou chcete požádat o ruku, toto jsou nejlepší místa, kde se k tomuto činu odhodlat. Přece jen vyhlídky jsou romantické místo hlavně při západu slunce, tudíž ať je žádost o ruku doslova nezapomenutelná. 

Vyjděte na vrchol Lysé hory 

Nádherný výhled se nabízí z vrcholu nejedné hory v Česku. Například se nabízí krásný výhled z Lysé hory, která se pyšní označením “nejvyšší hora v Moravskoslezských Beskydech”. Pokud se nahoru na Lysou horu dostanete, nabídne se vám romantický výhled na tiché, přesto tak uklidňující Beskydy. Navíc si dáte pěkně do těla a zapracujete tak na své postavě, kterou jistě chcete mít do plavkové sezony šmrncovní! 

Vyhlídky v Praze jsou nedostižné 

Stejně tak krásné vyhlídky najdeme v hlavním městě, kde jsou zdejší vyhlídky označovány za ty nejhezčí u nás. Můžete se na Prahu dívat ze střechy Tančícího domu, můžete vyjít na krásný Vyšehrad nebo si zajděte až nahoru na Pražský hrad, odkud se vám ze zdejší věže taktéž nabídne krásný výhled na matičku všech měst. 

Stezky v oblacích jako výlety pro celou rodinu 

Doporučujeme se vydat také na některou ze stezek v oblacích, které se v Česku nachází v hojném množství. Je to ideální výlet pro celou rodinu, ale také pro kamarády či zamilovaný pár.

Autor příspěvku: Redakce