Oblečte se do denimu od paty až k ramenům

Každý den nás čeká po probuzení, snídani a po každodenní hygieně i rozhodování, co si vezmeme na sebe. Většinou tento problém mají ženy, protože jejich skříně pukají k prasknutí, proto se mnohdy opravdu nemohou rozhodnout, jestli si vezmou daný kousek s těmi džíny nebo s úzkými kalhotami. Navíc pokud mají v šatníku řadu oblíbených kousků, je to ještě horší. Většinou se ovšem vždy rozhodnou pro všední kombinace, které nosí opravdu skoro každý den. Jiné možné varianty se jim vybírat zrovna nechtějí, proto se bohužel rozhodnou pro všednosti. Škoda. Vždyť móda je tu od toho, aby se s ní experimentovalo.

Pakliže nevíte, co si daný den obléct na sebe a je třeba trochu chladněji, zkuste to s denimovými kousky. Džínové košile jsou to nejlepší, co ve svém šatníku můžete mít, ať už jste žena nebo muž. Košile ostatně jsou samy o sobě nestárnoucí trendy, přesto v džínové podobě se jedná o unikátní kus. Proto při rozhodování volte především tuto denimovou košili, ale co k ní?

Denim kombinujte s denimem

Dříve jsme si nemohli ani představit, že bychom si na sebe vzali kombinaci oblečení ve stejném materiálu. Nyní se toho však nemusíme bát, hlavně když se jedná o denim. Každý má jistě ve skříni klasické modré denimové džíny. Přesně ty jsou totiž to nejvhodnější, co si můžete k takové hezké denimové košili obléknout. Pokud ještě mát i džínovou bundu, nebojte se a volte ji taky! Ostatně čím víc denimu, tím lépe. Samozřejmě denimové boty už by byly přes čáru, ale pokud někde objevíte i denimovou kabelku, což je teď také celkem časté na pultech obchodů, neuděláte s tímto kouskem zle.

Samozřejmě to zkuste doladit ještě s nějakými barvičkami. Například na dříny si našijte nášivky různých tvarů. Nášivky jsou ostatně také velmi stylové a nikdy s nimi nic nepokazíte, ať už si je našijete kamkoliv.

Autor příspěvku: Admin